Urząd Miasta Częstochowy

ul. Śląska 11/13
42-217 Częstochowa

tel. 34 370 71 00
fax 34 370 71 70


e-mail: info@czestochowa.um.gov.pl
http://www.czestochowa.pl
adres skrytki ePUAP: /97j3t1ixjk/SkrytkaESP
Elektroniczna skrzynka podawcza ePUAP


NIP Gminy Miasta Częstochowa:
573 274 58 83
REGON Gminy Częstochowa:
151399002
Identyfikator gminy TERYT: 2464011

Redaktorzy BIP

XML A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Treść

Główny redaktor i koordynator BIP

Sylwia Kasprzycka
tel. 34 370 72 20
skasprzycka@czestochowa.um.gov.pl

Wydział Nadzoru i Administracji
Urząd Miasta Częstochowy
ul. Śląska 11/13 (pokój nr 20)
42-217 Częstochowa

Administrator 

Marta Teper
tel.34 370 7597,
mteper@czestochowa.um.gov.pl

Wydział Nadzoru i Administracji
Urząd Miasta Częstochowy
ul. Śląska 11/13 (pokój nr 315)
42-217 Częstochowa



Pozostali redaktorzy:

Artur Basiński, pokój nr 313, ul. Śląska 11/13
tel. 34 370 7510
Wydział Nadzoru i Administracji
e-mail: abasinski@czestochowa.um.gov.pl

Aleksandra Bożek, pokój nr 305, ul. Śląska 11/13
tel. 34 370 7324
Wydział Funduszy Europejskich i Rozwoju
e-mail: abozek@czestochowa.um.gov.pl

Adrian Bańkowski, pokój nr 31, ul. Katedralna 8,
tel. 34 370 7545,
Miejska Pracownia Urbanistyczno-Planistyczna
e-mail: abankowski@czestochowa.um.gov.pl

Anna Chrzan, pokój nr 403, ul. Śląska 11/13
tel. 34 370 7645,
Wydział Administracji Architektoniczno-Budowlanej
e-mail:
achrzan@czestochowa.um.gov.pl

Anna Mazur
, pokój nr 332, ul. Śląska 11/13
tel. 34 370 7532,
Wydział Administracji Architektoniczno-Budowlanej
e-mail: aimazur@czestochowa.um.gov.pl

Agnieszka Kocot, pokój nr 209, ul. Waszyngtona 5
tel. 34 370 7729,
Wydział Mienia i Nadzoru Właścicielskiego
e-mail: akocot@czestochowa.um.gov.pl

Anna Łuczka,  pokój nr 122, ul. Waszyngtona 5
tel. 34  370 7798,
Wydział Funduszy Europejskich i Rozwoju
e-maila: aluczka@czestochowa.um.gov.pl

Anna Maciąg, pokój nr 301, ul. Śląska 11/13
tel. 34 370 7501,
Wydział Edukacji
e-mail: amaciag@czestochowa.um.gov.pl

Agnieszka Marchewka, pokój nr 418, ul. Śląska 11/13
tel. 34 370 7618,
Wydział Inwestycji i Zamówień Publicznych
e-mail: amarchewka@czestochowa.um.gov.pl

Agnieszka Marchewka, pokój nr 413, ul. Śląska 11/13
tel. 34 370 7618,
Wydział Zdrowia
e-mail: alubinska@czestochowa.um.gov.pl

Aleksandra Mizera, pokój nr 414, ul. Śląska 11/13
tel. 34 370 7644,
Wydział Zdrowia
e-mail: amizera@czestochowa.um.gov.pl

Aneta Bernacka, pokój 234, ul. Śląska 11/13
tel. 34 370 7146,
Wydział Księgowości
e-mail: ammaslarz@czestochowa.um.gov.pl

Anna Ociepa, pokój nr 332, ul. Waszyngtona 5
tel. 34 370 7832,
Wydział Geodezji i Kartografii
e-mail: aociepa@czestochowa.um.gov.pl

Anna Policińska, pokój nr 108, ul. Śląska 11/13
tel. 34 370 7310,
Biuro Rady Miasta
e-mail: apolicinska@czestochowa.um.gov.pl

Anna Potaczała, pokój 306, ul. Śląska 11/13
tel. 34 370 7506,
Biuro Gospodarki Lokalowej i Usług Komunalnych
e-mail: apotaczala@czestochowa.um.gov.pl

Agnieszka Przybyła, pokój 104, ul. Waszyngtona 5
tel. 34 370 7754,
Wydział Spraw Obywatelskich
e-mail: aprzybyla@czestochowa.um.gov.pl

Agnieszka Świercz, pokój nr 32, ul. Focha 19/21
tel. 34 370 773,
Wydział Polityki Społecznej
e-mail: aswiercz@czestochowa.um.gov.pl

Agnieszka Świerczyńska, pokój nr 404a, ul. Waszyngtona 5
tel. 34 370 7854,
Wydział Geodezji i Kartografii
e-mail: aswierczynska@czestochowa.um.gov.pl

Anna Tkaczyk, pokój nr 12, ul. Katedralna 8
tel. 34 370 7885,
Zespół Audytu Wewnętrznego
e-mail: atkaczyk@czestochowa.um.gov.pl

Agata Boral
, pokój nr 337, ul. Śląska 11/13
tel. 34 370 7548,
Wydział Edukacji
e-mail: auboral@czestrochowa.um.gov.pl

Alicja Wojtasik, pokój 105, ul. Waszyngtona 5
tel. 34 370 7755,
Wydział Spraw Obywatelskich
e-mail:  awojtasik@czestochowa.um.gov.pl

Barbara Bolesławska, pokój 319, ul. Śląska 11/13
tel. 34 370 7519,
Biuro Gospodarki Lokalowej i Usług Komunalnych
e-mail: bboleslawska@czestochowa.um.gov.pl

Agnieszka Olawińska-Wochal, pokój 411, ul. Śląska 11/13
tel. 34 370 7641,
Wydział Polityki Społecznej
e-mail:  aolawinska@czestochowa.um.gov.pl

Beata Akslar-Janas, pokój nr 319A, ul. Waszyngtona 5
tel. 34 370 7839,
Wydział Mienia i Nadzoru Właścicielskiego
e-mail: bjanas@czestochowa.um.gov.pl

Barbara Pamuła-Wesolek, pokój nr 1, Aleja Wolności 14
tel. 34 370 7388,
Wydział Polityki Społecznej
e-mail: bpamula@czestochowa.um.gov.pl

Dorota Serwacińska, pokój nr 401, ul. Śląska 11/13
tel. 34 370 7631,
Wydział Polityki Społecznej
e-mail: dserwacinska@czestochowa.um.gov.pl

Ewa Bonarska, pokój 417, ul. Śląska 11/13
tel. 34 370  7617,
Wydział Inwestycji i Zamówień Publicznych
e-mail: ebonarska@czestochowa.um.gov.pl

Edwin Hiller, pokój nr102, ul. Wały Dwernickiego 117/121
tel. 34 370 7775,
Wydział Funduszy Europejskich i Rozwoju
e-mail: ehiller@czestochowa.um.gov.pl

Ewa Jaguścik, pokój nr 412, ul. Śląska 11/13
tel. 34 370 7612,
Wydział Polityki Społecznej
e-mail: ejaguscik@czestochowa.um.gov.pl

Ewa Ziętal-Puchała, pokój 333, ul. Śląska 11/13
tel. 34 370 7533,
Wydział Administracji Architektoniczno-Budowlanej
e-mail: ezietal-puchala@czestochowa.um.gov.pl

Grzegorz Barański, pokój 113, ul. Waszyngtona 5
tel, 34 370 7799,
Wydział Funduszy Europejskich i Rozwoju
e-mail: gbaranski@czestochowa.um.gov.pl

Izabela Huras, pokój nr 209, ul. Waszyngtona 5
tel. 34 370 7709,
Wydział Mienia i Nadzoru Właścicielskiego
e-mail: ihuras@czestochowa.um.gov.pl

Iwona Korgól, pokój nr 46, ul. Focha 19/21
tel. 34 370 7475,
Wydział Polityki Społecznej
e-mail: ikorgol@czestochowa.um.gov.pl

Justyna Królak, pokój nr 28, ul. Śląska 11/13
tel. 34 370 7228,
Biuro Dyrektora Generalnego
e-mail: jkrolak@czestochowa.um.gov.pl

Justyna Lewandowska, pokój nr 401, ul. Śląska 11/13
tel. 34 370 7633,
Wydział Polityki Społecznej
e-mail: jlewandowska@czestochowa.um.gov.pl

Jacek Mróz, pokój nr 137, ul. Śląska 11/13
tel. 34 370 7339,
Biuro Dyrektora Generalnego
e-mail: jmroz@czestochowa.um.gov.pl

Joanna Musiał, pokój nr 417, ul. Śląska 11/13
tel. 34 370 7617,
Wydział Inwestycji i Zamówień Publicznych
e-mail: jmusial@czestochowa.um.gov.pl

Joanna Góra, pokój nr 14, Aleja Najświętszej Maryi Panny 45A
tel. 34 370 7460,
Wydział Kultury, Promocji i Sportu
e-mail: jgora@czestochowa.um.gov.pl

Justyna Rabenda, pokój nr 224, ul. Śląska 11/13
tel. 34 370 7424,
Wydział Budżetu i Analiz
e-mail: jrabenda@czestochowa.um.gov.pl

Jolanta Tetke, pokój 419, ul. Śląska 11/13
tel. 34370 7655,
Wydział Inwestycji i Zamówień Publicznych
e-mail: jtetke@czestochowa.um.gov.pl

Julita Trzeciakowska-Dawid, pokój nr 317, ul. Śląska 11/13
tel. 34 370 7517,
Biuro Gospodarki Lokalowej i Usług Komunalnych
e-mail: jtrzeciakowska@czestochowa.um.gov.pl

Joanna Wyszka, pokój nr 309, ul. Waszyngtona 5
tel. 34 370 7809,
Wydział Mienia i Nadzoru Właścicielskiego
e-mail: jwyszka@czestochowa.um.gov.pl

Krzysztof Janczarek, pokój nr 211, ul. Śląska 11/13
tel. 34 370 7411,
Wydział Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa
e-mail: kjanczarek@czestochowa.um.gov.pl

Sylwia Kunicka, pokój nr 326, ul. Śląska 11/13
tel. 34 370 7526,
Wydział Administracji Architektoniczno-Budowlanej
e-mail: skobierska@czestochowa.um.gov.pl

Karolina Pawlik, pokój 34, ul. Katedralna 8
tel. 34 370 7881,
Miejska Pracownia Urbanistyczno-Planistyczna
e-mail: kpawlik@czestochowa.um.gov.pl

Katarzyna Pożarlik, pokój nr 326, ul. Śląska 11/13
tel. 34 370 7526,
Wydział Administracji Architektoniczno-Budowlanej
e-mail: kpozarlik@czestochowa.um.gov.pl

Mateusz Bernacki, pokój nr 4a, ul. Śląska 11/13
tel. 34 370 7282,
Wydział Nadzoru i Administracji
e-mail: mbernacki@czestochowa.um.gov.pl

Małgorzata Biernat, pokój nr 15, ul. Śląska 11/13
tel. 34 370 7252,
Wydział Kontroli
e-mail: mbiernat@czestochowa.um.gov.pl

Michał Dróżdż, pokój nr 7, ul. Bialska 20
tel. 34 370 7877,
Wydział Zarządzania Kryzysowego, Ochrony Ludności i Spraw Obronnych
e-mail: mdrozdz@czestochowa.um.gov.pl

Magdalena Goszczyńska,pokój nr 108, ul. Śląska 11/13
tel. 34 370 7310,
Biuro Rady Miasta
e-mail: mgoszczynska@czestochowa.um.gov.pl

Michał Grzejszczak, pokój nr 228, ul. Śląska 11/13
tel. 34 370 7428,
Wydział Budżetu i Analiz
e-mail: mgrzejszczak@czestochowa.um.gov.pl

Małgorzata Kacprowska, pokój nr 321, ul. Śląska 11/13
tel. 34 370 7522,
Wydział Księgowości
e-mail: mkacprowska@czestochowa.um.gov.pl

Małgorzata Kamińska, pokój nr 418, ul. Śląska 11/13
tel. 34 370 7618,
Wydział Inwestycji i Zamówień Publicznych
e-mail: mkaminska@czestochowa.um.gov.pl

Marika Komorowska, pokój nr 217a, ul. Śląska 11/13
tel. 34 370 7448,
Wydział Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa
e-mail: mkomorowska@czestochowa.um.gov.pl

Monika Kowacz, pokój nr 27, ul. Śląska 11/13
tel. 34 370 7237,
Biuro Dyrektora Generalnego
e-mail: mkowacz@czestochowa.um.gov.pl

Monika Lesińska, pokój nr 234, ul. Śląska 11/13
tel. 34 370 7433,
Wydział Podatków i Opłat
e-mail: mlesinska@czestochowa.um.gov.pl

Michał Maszczyk, pokój nr Archiwum USC, tel. 34 370 7491,
Wydział Nadzoru i Administracji
e-mail: mmaszczyk@czestochowa.um.gov.pl

Małgorzata Nocoń, pokój 402A, ul. Waszyngtona 5
tel. 34 370 7859,  
Wydział Geodezji i Kartografii
e-mail: mnocon@czestochowa.um.gov.pl
 
Michał Obierzyński, pokój nr 137, ul. Śląska 11/13
tel. 34 370 7338,
Biuro Dyrektora Generalnego
e-mail: mobierzynski@czestochowa.um.gov.pl

Marzanna Rogalska, pokój nr 211, ul. Śląska 11/13
tel. 34 370 7411,
Wydział Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa
e-mail: mrogalska@czestochowa.um.gov.pl

Marta Sobczyk, pokój 338, ul. Śląska 11/13
tel. 34 370 7538,
Wydział Edukacji
e-mail: msobczyk@czestochowa.um.gov.pl

Magdalena Bębenek, BOI stan.A-1, ul. Śląska 11/13
tel. 34 370 7250,
Wydział Nadzoru i Administracji
e-mail: mbebenek@czestochowa.um.gov.pl

Marzena Ciurpjak-Wagner, pokój nr 32, ul. Focha 19/21
tel. 34 370 7497,
Wydział Polityki Społecznej
e-mail: mwagner@czestochowa.um.gov.pl

Magdalena Wieczorek, pokój nr 419, ul. Śląska 11/13
tel. 34 370 7619,
Wydział Inwestycji i Zamówień Publicznych
e-mail: mjwieczorek@czestochowa.um.gov.pl

Mariusz Żyznowski, pokój nr 334, ul. Śląska 11/13
tel. 34 370 7534,
Wydział Administracji Architektoniczno-Budowlanej
e-mail: mzyznowski@czestochowa.um.gov.pl

Patrycja Bajerska, pokój nr 412, ul. Śląska 11/13
tel. 34 370 7635,
Wydział Polityki Społecznej
e-mail: pbajerska@czestochowa.um.gov.pl

Patrycja Chmielewska, pokój nr 407, ul. Waszyngtona 5
tel. 34 370 7637,
Wydział Funduszy Europejskich i Rozwoju
e-mail: pchmielewska@czestochowa.um.gov.pl

Paweł Rakoczy, pokój nr 417, ul. Śląska 11/13
tel. 34 370 7657,
Wydział Inwestycji i Zamówień Publicznych
e-mail: prakoczy@czestochowa.um.gov.pl

Patryk Sygiet, pokój nr 214, ul. Śląska 11/13
tel. 34 370 7414,
Wydział Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa
e-mail: psygiet@czewstochowa.um.gov.pl

Przemek Wójcik, pokój nr 108, ul. Śląska 11/13
tel. 34 370 7310,
Biuro Rady Miasta
e-mail: pwojcik@czestochowa.um.gov.pl

Rafał Kusal, pokój nr 7, ul. Bialska 20
tel. 34 370 7876,
Wydział Zarządzania Kryzysowego, Ochrony Ludności i Spraw Obronnych
e-mail: rkusal@czestochowa.um.gov.pl

Radosław Majer, pokój 11, Aleja Najświętszej Maryi Panny 45A
tel. 34 370 7662,
Wydział Kultury, Promocji i Sportu
e-mail: rmajer@czestochowa.um.gov.pl

Renata Michalik-Patrzykont, pokój nr 305, ul. Śląska 11/13
tel. 34 370 7476,
Wydział Funduszy Europejskich i Rozwoju
e-mail: rmichalik@czestochowa.um.gov.pl

Renata Sobierajska, pokój nr 11, ul. Katedralna 8
tel. 34 370 7880,
Zespół Audytu Wewnętrznego
e-mail: rsobierajsksa@czestochowa.um.gov.pl

Sylwia Mierczak-Rempała, pokój nr 12a, ul. Śląska 11/13
tel. 34 370 7272,
Wydział Kontroli
e-mail: srempala@czestochowa.um.gov.pl

Tomasz Juśkiewicz, pokój nr 208, ul. Waszyngtona 5
tel. 34 370 7708,
Wydział Mienia i Nadzoru Właścicielskiego
e-mail: tjuskiewicz@czestochowa.um.gov.pl

Tomasz Kupczyk, pokój nr 334, ul. Śląska 11/13
tel. 34 370 7534,
Wydział Administracji Architektoniczno-Budowlanej
e-mail: tkupczyk@czestochowa.um.gov.pl

Urszula Gapińska, pokój nr 210, ul. Śląska 11/13
tel. 34 370 7410,
Wydział Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa
e-mail: ugapinska@czestochowa.um.pl

Urszula Mielczarek, pokój nr 104, ul. Waszyngtona 5
tel. 34 370 7754,
Wydział Spraw Obywatelskich
e-mail: umielczarek@czestochowa.um.gov.pl

Wojciech Sowula, pokój nr 13, Aleja Najświętszej Maryi Panny 45A
tel. 34 370 7665,
Wydział Kultury, Promocji i Sportu
e-mail: wsowula@czestochowa.um.gov.pl

Zygmunt Olejnik, pokój nr 1, ul. Bialska 20
tel. 34 3785100 ,
Wydział Zarządzania Kryzysowego, Ochrony Ludności i Spraw Obronnych
e-mail: zolejnik@czestochowa.um.gov.pl

Zbigniew Roznowski, pokój nr 1, ul. Bialska 20
tel.  34 3785100,
Wydział Zarządzania Kryzysowego, Ochrony Ludności i Spraw Obronnych
e-mail: zroznowski@czestochowa.um.gov.pl

Powiadom znajomego

Powiadom znajomego

* Pole wymagane

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij