W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Urząd Miasta Częstochowy

ul. Śląska 11/13
42-217 Częstochowa

tel. 34 370 71 00
fax 34 370 71 70


e-mail: info@czestochowa.um.gov.pl
http://www.czestochowa.pl
adres skrytki ePUAP: /97j3t1ixjk/SkrytkaESP
Elektroniczna skrzynka podawcza ePUAP


NIP Gminy Miasta Częstochowa:
5732745883
REGON Gminy Częstochowa:
151399002
Identyfikator gminy TERYT: 2464011

Kontakt

Urząd Miasta Częstochowy

ul. Śląska 11/13
42-217 Częstochowa

tel. 34 370 71 00
fax 34 370 71 70


e-mail: info@czestochowa.um.gov.pl
http://www.czestochowa.pl
adres skrytki ePUAP: /97j3t1ixjk/SkrytkaESP
Elektroniczna skrzynka podawcza ePUAP


NIP Gminy Miasta Częstochowa:
5732745883
REGON Gminy Częstochowa:
151399002
Identyfikator gminy TERYT: 2464011

Postanowienie nr 23/2020 Komisarza Wyborczego w Częstochowie I z dnia 20 kwietnia 2020 r. w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 10 maja 2020 r.

XML

Treść

Obowiązuje od 20. 04. 2020 r. do 10. 05. 2020 r.


POSTANOWIENIE NR 23/2020
Komisarza Wyborczego w Częstochowie I
z dnia 20 kwietnia 2020 r.
w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych
w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
zarządzonych na dzień 10 maja 2020 r.


Na podstawie art. 182 § 1 w związku z art. 181a ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2019 r. poz. 684 i 1504 oraz z 2020 r. poz. 568) Komisarz Wyborczy w Częstochowie I postanawia, co następuje:


§ 1.

W celu przeprowadzenia wyborów Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 10 maja 2020 r., powołuje się obwodowe komisje wyborcze, w gminach na obszarze powiatu częstochowskiego, powiatu myszkowskiego, w mieście na prawach powiatu Częstochowie, w skład których wchodzą osoby wymienione w załącznikach nr 1 – 273 do postanowienia.


§ 2.

Składy Komisji podaje się do publicznej wiadomości w Biuletynie Informacji Publicznej Komisarza Wyborczego w Częstochowie I oraz Biuletynie Informacji Publicznej organu zapewniającego obsługę administracyjną właściwych Komisji, a także wywiesza się w siedzibie Komisji.


§ 3.

Postanowienie wchodzi w życie z dniem podpisania.


Komisarz Wyborczy
w Częstochowie I
 
Lidia Dudek





Załącznik nr 139

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1, Zespół Szkół Zawodowych Specjalnych, ul. Krótka 22, 42-202 Częstochowa:


1.

Justyna Magdalena Blukacz, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Marianka Rędzińska

2.

Przemysław Piotr Gliński, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ STANISŁAWA ŻÓŁTKA, zam. Częstochowa

3.

Jolanta Zofia Kurus, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Kłobukowice

4.

Kamil Sebastian Kurzeja, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROMUALDA STAROSIELCA, zam. Konin

5.

Marcin Wojciech Monczka, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Częstochowa

6.

Zbigniew Stańczyk, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Częstochowa

7.

Krystyna Kazimiera Węgrzyn, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MIROSŁAWA PIOTROWSKIEGO, zam. Częstochowa



Załącznik nr 140

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2, Zespół Szkół Zawodowych Specjalnych, ul. Krótka 22, 42-202 Częstochowa:


1.

Marcel Adam Błachowicz, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Mokrzesz

2.

Romuald Bolesław Bryła, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MIROSŁAWA PIOTROWSKIEGO, zam. Częstochowa

3.

Jolanta Barbara Ciura, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa

4.

Jakub Maksymilian Kuban, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ STANISŁAWA ŻÓŁTKA, zam. Częstochowa

5.

Dorota Iwona Kurzeja, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROMUALDA STAROSIELCA, zam. Konin

6.

Anna Ilona Tomczyk, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Częstochowa



Załącznik nr 141

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3, Zespół Szkół im. Jana Kochanowskiego, ul. Warszawska 142, 42-202 Częstochowa:


1.

Martyna Agnieszka Jurkowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa

2.

Ewa Jolanta Skoczylas, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Częstochowa

3.

Marlena Ewa Wiater, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa

4.

Lucyna Anna Wrocławska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROMUALDA STAROSIELCA, zam. Częstochowa

5.

Mateusz Piotr Wróbel, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Kruszyna



Załącznik nr 142

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4, Szkoła Podstawowa nr 12, ul. Warszawska 31, 42-202 Częstochowa:


1.

Michał Daniel Dobrzański, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROMUALDA STAROSIELCA, zam. Częstochowa

2.

Beata Aneta Jarosz, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ STANISŁAWA ŻÓŁTKA, zam. Częstochowa

3.

Ewa Renata Konarska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Częstochowa

4.

Izabela Małgorzata Ociepa, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa

5.

Wojciech Jan Strączyński, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa



Załącznik nr 143

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5, Szkoła Podstawowa nr 12, ul. Warszawska 31, 42-202 Częstochowa:


1.

Magdalena Bielan, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Częstochowa

2.

Małgorzata Barbara Glądała, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROMUALDA STAROSIELCA, zam. Częstochowa

3.

Tomasz Krzysztof Jarosz, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ STANISŁAWA ŻÓŁTKA, zam. Częstochowa

4.

Paulina Anna Mucha-Żebrowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa

5.

Piotr Mateusz Ociepa, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa



Załącznik nr 144

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6, V LO im. Mickiewicza, ul. Krakowska 29, 42-202 Częstochowa:


1.

Elżbieta Urszula Fołtarz, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa

2.

Barbara Katarzyna Janus, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MARKA JAKUBIAKA, zam. Częstochowa

3.

Roksana Patrycja Kokoszka, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Bogusławice

4.

Magdalena Barbara Kołodziejska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa

5.

Aleksandra Izabela Paluch, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ STANISŁAWA ŻÓŁTKA, zam. Częstochowa

6.

Marta Rakus, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Częstochowa

7.

Anna Maria Żyła, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROMUALDA STAROSIELCA, zam. Mstów



Załącznik nr 145

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7, V LO im. A. Mickiewicza, ul. Krakowska 29, 42-202 Częstochowa:


1.

Piotr Boberek, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ LESZKA SAMBORSKIEGO, zam. Częstochowa

2.

Marcin Rafał Konarski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Częstochowa

3.

Iwona Beata Kowalczuk, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROMUALDA STAROSIELCA, zam. Częstochowa

4.

Anna Ewa Kurzak-Mabrouk, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa

5.

Ewelina Katarzyna Makowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ STANISŁAWA ŻÓŁTKA, zam. Częstochowa

6.

Marta Ewa Śmigielska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa



Załącznik nr 146

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8, Szkoła Podstawowa nr 35, ul. Ogrodowa 50/64, 42-202 Częstochowa:


1.

Alina Maria Adamiec, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROMUALDA STAROSIELCA, zam. Częstochowa

2.

Jarosław Górniak, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa

3.

Dorota Idziak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa

4.

Agata Ewa Skibińska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ STANISŁAWA ŻÓŁTKA, zam. Częstochowa

5.

Katarzyna Ślęzak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MIROSŁAWA PIOTROWSKIEGO, zam. Stary Koniecpol



Załącznik nr 147

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 9, I LO im. J. Słowackiego, al. Kościuszki 8, 42-202 Częstochowa:


1.

Renata Edyta Beśka, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa

2.

Jolanta Krystyna Klos, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ STANISŁAWA ŻÓŁTKA, zam. Częstochowa

3.

Monika Magdalena Kręt, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Baby

4.

Zofia Stanisława Stańczyk, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Częstochowa

5.

Jakub Szewczyk, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MARKA JAKUBIAKA, zam. Częstochowa

6.

Jan Konrad Szyma, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa



Załącznik nr 148

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 10, IX L. O. im. C. K. Norwida, ul. Jasnogórska 8, 42-202 Częstochowa:


1.

Ewa Zofia Grzybek, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MIROSŁAWA PIOTROWSKIEGO, zam. Częstochowa

2.

Katarzyna Wioletta Jacek, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ STANISŁAWA ŻÓŁTKA, zam. Częstochowa

3.

Anna Helena Kokoszka, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Bogusławice

4.

Alina Mońka, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa

5.

Beata Krystyna Podolska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa

6.

Agnieszka Marta Stańczyk, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Częstochowa



Załącznik nr 149

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 11, Rejonowy Zespół Pomocy Społecznej nr 2, ul. Staszica 10, 42-202 Częstochowa:


1.

Barbara Anastazja Biedroń, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa

2.

Eryk Jacek Kawecki, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA (uzupełnienie składu), zam. Częstochowa

3.

Jan Starzomski, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Częstochowa

4.

Marta Agata Sterczewska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa

5.

Izabela Ewa Vogel-Górniewicz, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Częstochowa



Załącznik nr 150

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 12, Techniczne Zakłady Naukowe, ul. Jasnogórska 84/90, 42-217 Częstochowa:


1.

Magdalena Chowańska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ STANISŁAWA ŻÓŁTKA, zam. Częstochowa

2.

Iwona Ciniewska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA (uzupełnienie składu), zam. Częstochowa

3.

Małgorzata Daniela Kozera, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa

4.

Magdalena Janina Pasoń, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa

5.

Tomasz Marcin Pawelec, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Częstochowa

6.

Damian Piotr Rychter, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Częstochowa



Załącznik nr 151

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 13, IV LO im. H. Sienkiewicza, Aleja Najświętszej Maryi Panny 56, 42-217 Częstochowa:


1.

Klaudia Weronika Borowik, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Olbrachcice

2.

Patrycja Weronika Bratek, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Rzeki Wielkie

3.

Katarzyna Anna Hłond, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ LESZKA SAMBORSKIEGO, zam. Częstochowa

4.

Urszula Janina Hudy, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa

5.

Błażej Piotr Maliński, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa

6.

Wanda Krystyna Sikora, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROMUALDA STAROSIELCA, zam. Częstochowa



Załącznik nr 152

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 14, Urząd Miasta Częstochowy, ul. Waszyngtona 5, 42-217 Częstochowa:


1.

Natalia Izabela Grobelak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ STANISŁAWA ŻÓŁTKA, zam. Częstochowa

2.

Tomasz Piotr Hudy, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa

3.

Dominika Katarzyna Kawecka, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA (uzupełnienie składu), zam. Częstochowa

4.

Justyna Iga Kobierska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa

5.

Marcin Dariusz Solmisz, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Częstochowa



Załącznik nr 153

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 15, Szkoła Podstawowa nr 14, ul. Waszyngtona 62, 42-217 Częstochowa:


1.

Jakub Sławomir Grobelak, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ STANISŁAWA ŻÓŁTKA, zam. Częstochowa

2.

Laura Maria Koch, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MIROSŁAWA PIOTROWSKIEGO, zam. Częstochowa

3.

Piotr Adam Niepsuj, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Poręba

4.

Zofia Elżbieta Nowakowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa

5.

Aneta Maria Pietraszewska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Częstochowa

6.

Józef Edward Stasiak, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa



Załącznik nr 154

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 16, Szkoła Podstawowa nr 39, ul. Kopernika 79/87, 42-217 Częstochowa:


1.

Zbigniew Piotr Burda, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa

2.

Ewa Małgorzata Knopik, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MIROSŁAWA PIOTROWSKIEGO, zam. Częstochowa

3.

Kamil Edward Piekacz, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Częstochowa

4.

Sylwia Joanna Polak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Kamyk

5.

Bogumił Stanisław Trejtowicz, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Częstochowa

6.

Iwona Barbara Zielińska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA (uzupełnienie składu), zam. Częstochowa



Załącznik nr 155

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 17, VII LO im. M. Kopernika, ul. Nowowiejskiego 18, 42-217 Częstochowa:


1.

Ewa Jadwiga Bednarek, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MIROSŁAWA PIOTROWSKIEGO, zam. Częstochowa

2.

Ewa Katarzyna Dworecka, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Częstochowa

3.

Monika Gertruda Kukuła, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa

4.

Czesława Urszula Monczka, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Częstochowa

5.

Michał Piotr Złotorowicz, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa



Załącznik nr 156

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 18, Oddział Eksploatacji ZGM TBS sp. z o. o., ul. Nowowiejskiego 26, 42-217 Częstochowa:


1.

Katarzyna Kinga Auguściak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROMUALDA STAROSIELCA, zam. Częstochowa

2.

Barbara Joanna Gonera, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa

3.

Krystyna Juretko, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Częstochowa

4.

Bożena Elżbieta Kwiatkowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MARKA JAKUBIAKA, zam. Częstochowa

5.

Krystyna Kwiatkowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ LESZKA SAMBORSKIEGO, zam. Częstochowa

6.

Karolina Justyna Rachwalik, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Kruszyna

7.

Piotr Adam Sarnowski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MIROSŁAWA PIOTROWSKIEGO, zam. Częstochowa

8.

Artur Marcin Słabosz, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Kalej

9.

Mateusz Zbigniew Żesławski-Rzeszowski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Częstochowa



Załącznik nr 157

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 19, Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Jana III Sobieskiego 15, 42-217 Częstochowa:


1.

Paulina Maria Bawor, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ LESZKA SAMBORSKIEGO, zam. Częstochowa

2.

Barbara Monika Kalwik, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa

3.

Magdalena Aleksandra Kościelniak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROMUALDA STAROSIELCA, zam. Częstochowa

4.

Teresa Zofia Małysz, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa

5.

Teresa Maria Michałowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Częstochowa

6.

Marek Jacek Olbrych, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ STANISŁAWA ŻÓŁTKA, zam. Częstochowa

7.

Mariusz Andrzej Sadziak, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA (uzupełnienie składu), zam. Częstochowa

8.

Katarzyna Zofia Suliga, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Częstochowa



Załącznik nr 158

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 20, Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Jana III Sobieskiego 15, 42-217 Częstochowa:


1.

Jan Krzysztof Anysz, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa

2.

Tomasz Marek Auguściak, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROMUALDA STAROSIELCA, zam. Częstochowa

3.

Teresa Gaim, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Częstochowa

4.

Agnieszka Katarzyna Hancbach, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ STANISŁAWA ŻÓŁTKA, zam. Częstochowa

5.

Anna Barbara Kukuła, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Częstochowa

6.

Aneta Barbara Kulisa-Wójcik, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ LESZKA SAMBORSKIEGO, zam. Częstochowa

7.

Krzysztofa Teofila Nowakowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Częstochowa

8.

Ewa Tomalska, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Częstochowa

9.

Krystyna Teresa Wrześniak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa



Załącznik nr 159

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 21, Szkoła Podstawowa nr 33, ul. Goszczyńskiego 9/11, 42-217 Częstochowa:


1.

Danuta Janina Chrząstek, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa

2.

Adrian Jan Goliński, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MARKA JAKUBIAKA, zam. Częstochowa

3.

Krzysztof Zdzisław Gugała, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Częstochowa

4.

Mateusz Marek Kaniowski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA (uzupełnienie składu), zam. Marianka Rędzińska

5.

Hubert Jacek Kukla, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ LESZKA SAMBORSKIEGO, zam. Częstochowa

6.

Małgorzata Beata Romanowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROMUALDA STAROSIELCA, zam. Częstochowa

7.

Janina Zofia Trzeszkowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa



Załącznik nr 160

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 22, Szkoła Podstawowa nr 33, ul. Goszczyńskiego 9/11, 42-217 Częstochowa:


1.

Zenon Chrząstek, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa

2.

Józefa Krystyna Pełka, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa

3.

Tadeusz Roman Stefaniak, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MARKA JAKUBIAKA, zam. Częstochowa

4.

Magdalena Wójcik, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ LESZKA SAMBORSKIEGO, zam. Częstochowa

5.

Ewa Maria Wyporska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Częstochowa



Załącznik nr 161

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 23, Miejskie Przedszkole nr 35, ul. 1 Maja 5, 42-202 Częstochowa:


1.

Magdalena Balik, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ STANISŁAWA ŻÓŁTKA, zam. Częstochowa

2.

Czesława Gawęda, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Częstochowa

3.

Małgorzata Góra, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Częstochowa

4.

Magdalena Kapkowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ LESZKA SAMBORSKIEGO, zam. Częstochowa

5.

Patryk Krzysztof Kapkowski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Częstochowa

6.

Grzegorz Romuald Kościelniak, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROMUALDA STAROSIELCA, zam. Częstochowa

7.

Łukasz Wojciech Raniewicz, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa

8.

Elżbieta Maria Zielińska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa



Załącznik nr 162

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 24, Zespół Szkół Ekonomicznych, ul. Św. Augustyna 28/30, 42-226 Częstochowa:


1.

Dawid Patryk Balik, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ STANISŁAWA ŻÓŁTKA, zam. Częstochowa

2.

Artur Bryła, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Częstochowa

3.

Agata Agnieszka Mrożek, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa

4.

Maria Irena Starczewska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Częstochowa

5.

Izabella Wolnik, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ LESZKA SAMBORSKIEGO, zam. Częstochowa

6.

Olga Anetta Ziębińska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa



Załącznik nr 163

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 25, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5, ul. Św. Barbary 32, 42-226 Częstochowa:


1.

Natalia Aneta Cieślik, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Częstochowa

2.

Wanda Józefa Kołodziejczyk-Miklus, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Częstochowa

3.

Dawid Norbert Paska, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa

4.

Lubow Starczewska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Częstochowa

5.

Antoni Włosowicz, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY (uzupełnienie składu), zam. Częstochowa

6.

Alicja Elżbieta Żuchowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa



Załącznik nr 164

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 26, Zespół Szkół Gastronomicznych, ul. Worcella 1, 42-202 Częstochowa:


1.

Jolanta Maria Adamczyk, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa

2.

Szymon Wiktor Goraj, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MARKA JAKUBIAKA, zam. Częstochowa

3.

Urszula Magdalena Janas-Czyż, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA (uzupełnienie składu), zam. Częstochowa

4.

Sylwia Magdalena Kunicka, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa

5.

Franciszek Tadeusz Łoboda, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Konin

6.

Michał Paweł Wasiak, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ LESZKA SAMBORSKIEGO, zam. Częstochowa



Załącznik nr 165

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 27, Zespół Szkół Gastronomicznych, ul. Worcella 1, 42-202 Częstochowa:


1.

Patryk Emil Goraj, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MARKA JAKUBIAKA, zam. Częstochowa

2.

Adrian Piotr Jarząbek, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Częstochowa

3.

Krzysztof Wiktor Parzonka, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa

4.

Malwina Beata Pawlik, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROMUALDA STAROSIELCA, zam. Częstochowa

5.

Anna Małgorzata Ptasińska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ STANISŁAWA ŻÓŁTKA, zam. Częstochowa

6.

Weronika Małgorzata Wasiak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ LESZKA SAMBORSKIEGO, zam. Częstochowa

7.

Anetta Ewa Ziębińska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa



Załącznik nr 166

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 28, VIII LO Samorządowe, ul. Worcella 22, 42-202 Częstochowa:


1.

Alfreda Danuta Bartos, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Częstochowa

2.

Weronika Alicja Kowalik, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa

3.

Anna Teresa Kulej-Stacherczyk, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Częstochowa

4.

Anna Maria Rumin, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY (uzupełnienie składu), zam. Częstochowa

5.

Dariusz Jarosław Ziębiński, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa



Załącznik nr 167

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 29, Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Księżycowa 6, 42-202 Częstochowa:


1.

Alicja Elżbieta Letman, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Częstochowa

2.

Anna Natalia Przybylska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa

3.

Andrzej Tadeusz Winnik, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MIROSŁAWA PIOTROWSKIEGO, zam. Częstochowa

4.

Włodzimierz Jerzy Włodkowski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Częstochowa

5.

Urszula Renata Zadworna, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa



Załącznik nr 168

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 30, Miejskie Przedszkole nr 11, ul. Kurpińskiego-Ponurego 6, 42-215 Częstochowa:


1.

Monika Elżbieta Gawlik, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ LESZKA SAMBORSKIEGO, zam. Częstochowa

2.

Piotr Jerzy Mikołajczyk, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Częstochowa

3.

Teresa Pala, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY (uzupełnienie składu), zam. Krasawa

4.

Żaneta Anna Paska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa

5.

Piotr Artur Wrona, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa



Załącznik nr 169

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 31, Szkoła Podstawowa nr 42, Aleja Armii Krajowej 68a, 42-215 Częstochowa:


1.

Urszula Wacława Cierpiałowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA (uzupełnienie składu), zam. Częstochowa

2.

Anna Maria Janicka, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Kruszyna

3.

Tomasz Grzegorz Kaczmarek, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa

4.

Michał Maruszczak, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Częstochowa

5.

Anna Katarzyna Pałka, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MARKA JAKUBIAKA, zam. Częstochowa



Załącznik nr 170

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 32, Szkoła Podstawowa nr 42, Aleja Armii Krajowej 68a, 42-215 Częstochowa:


1.

Kamila Olczak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Częstochowa

2.

Przemysław Jan Pałka, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MARKA JAKUBIAKA, zam. Częstochowa

3.

Agata Izabela Pilarz, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa

4.

Paulina Kinga Surgiel, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA (uzupełnienie składu), zam. Częstochowa

5.

Dariusz Andrzej Szczerbiak, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa

6.

Weronika Barbara Włodarczyk, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Częstochowa



Załącznik nr 171

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 33, Szkoła Podstawowa nr 42, Aleja Armii Krajowej 68a, 42-215 Częstochowa:


1.

Aleksandra Anna Jassak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa

2.

Sławomir Karpeta, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MIROSŁAWA PIOTROWSKIEGO, zam. Częstochowa

3.

Margareta Matyszczak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa

4.

Łukasz Reterski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA (uzupełnienie składu), zam. Bogusławice

5.

Krystian Tomasz Wilfort, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY (uzupełnienie składu), zam. Częstochowa



Załącznik nr 172

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 34, Klub Uczelniany AZS Politechniki Częstochowskiej, Aleja Armii Krajowej 66b, 42-215 Częstochowa:


1.

Elżbieta Anna Furgalska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Częstochowa

2.

Ewa Maria Kubat, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa

3.

Mariusz Jan Matyszczak, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa

4.

Izabela Jolanta Pałasz, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Częstochowa

5.

Nikodem Robert Szymański, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Częstochowa



Załącznik nr 173

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 35, II LO im. R. Traugutta, ul. Kilińskiego 62, 42-218 Częstochowa:


1.

Maciej Franciszek Adamski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MIROSŁAWA PIOTROWSKIEGO, zam. Częstochowa

2.

Eliza Ewa Burczyńska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa

3.

Anna Paulina Gradoń-Wiekiera, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa

4.

Oliwia Kornelia Łatacz, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ STANISŁAWA ŻÓŁTKA, zam. Częstochowa

5.

Danuta Krystyna Pilarska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Częstochowa

6.

Justyna Kinga Sołtysiak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Częstochowa



Załącznik nr 174

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 36, Szkoła Podstawowa nr 41, ul. Okólna 31/39, 42-218 Częstochowa:


1.

Anna Czapkińska-Kasprzak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Częstochowa

2.

Jerzy Edward Frej, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa

3.

Włodzimierz Ireneusz Gidziela, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa

4.

Beata Krystyna Goleniewska, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Częstochowa

5.

Agnieszka Madejska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Częstochowa

6.

Marta Wanda Przeniosło, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ STANISŁAWA ŻÓŁTKA, zam. Częstochowa



Załącznik nr 175

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 37, Szkoła Podstawowa nr 41, ul. Okólna 31/39, 42-218 Częstochowa:


1.

Piotr Kacper Bator, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Częstochowa

2.

Barbara Maria Iznerowicz, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Częstochowa

3.

Magdalena Joanna Kaziród, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Częstochowa

4.

Karolina Wioletta Nowak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MIROSŁAWA PIOTROWSKIEGO, zam. Częstochowa

5.

Zbigniew Marek Szpruta, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa

6.

Aneta Edyta Wilfort, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY (uzupełnienie składu), zam. Częstochowa



Załącznik nr 176

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 38, Miejskie Przedszkole nr 12, ul. Broniewskiego 18, 42-218 Częstochowa:


1.

Natalia Maria Kasprzak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Częstochowa

2.

Renata Urszula Kramer, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa

3.

Katarzyna Elżbieta Mosica, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ STANISŁAWA ŻÓŁTKA, zam. Częstochowa

4.

Lidia Bożena Wiśniewska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa

5.

Artur Krzysztof Wudecki, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY (uzupełnienie składu), zam. Częstochowa



Załącznik nr 177

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 39, Miejskie Przedszkole nr 42, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża 16, 42-218 Częstochowa:


1.

Agnieszka Sylwia Chwałek, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROMUALDA STAROSIELCA, zam. Częstochowa

2.

Katarzyna Iwona Falana, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ STANISŁAWA ŻÓŁTKA, zam. Częstochowa

3.

Małgorzata Lucyna Hadryś, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Częstochowa

4.

Maria Barbara Jankowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MIROSŁAWA PIOTROWSKIEGO, zam. Częstochowa

5.

Edyta Olga Lechowicz, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa

6.

Victoria Oliwia Przygodzka, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa

7.

Maciej Stanisław Saboczyński, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MARKA JAKUBIAKA, zam. Częstochowa



Załącznik nr 178

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 40, Szkoła Podstawowa nr 31, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża 18, 42-218 Częstochowa:


1.

Artur Andrzej Banaszkiewicz, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA (uzupełnienie składu), zam. Wola Kiedrzyńska

2.

Jakub Krzysztof Hołdyk, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MIROSŁAWA PIOTROWSKIEGO, zam. Częstochowa

3.

Maciej Andrzej Knysak, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa

4.

Mariusz Tomasz Musiał, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa

5.

Maciej Mariusz Świerzy, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Częstochowa

6.

Piotr Tadeusz Zasępa, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Częstochowa



Załącznik nr 179

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 41, Szkoła Podstawowa nr 31, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża 18, 42-218 Częstochowa:


1.

Albert Kacper Banaszkiewicz, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA (uzupełnienie składu), zam. Wola Kiedrzyńska

2.

Tomasz Grzegorz Borowik, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Olbrachcice

3.

Bruno Kosma Cisowski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ STANISŁAWA ŻÓŁTKA, zam. Częstochowa

4.

Bernadetta Król, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa

5.

Izabela Ewa Musiał, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa

6.

Marzanna Rogalska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MIROSŁAWA PIOTROWSKIEGO, zam. Częstochowa



Załącznik nr 180

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 42, Szkoła Podstawowa nr 30, ul. Ludowa 58, 42-215 Częstochowa:


1.

Anna Rabla Abud, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Częstochowa

2.

Malwina Agnieszka Kielan, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA (uzupełnienie składu), zam. Czarny Las

3.

Monika Anna Nykiel, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ STANISŁAWA ŻÓŁTKA, zam. Częstochowa

4.

Paulina Maria Pruban, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROMUALDA STAROSIELCA, zam. Latosówka

5.

Iwona Beata Sternowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa

6.

Wiesława Maria Walichnowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Częstochowa

7.

Dorota Agnieszka Zielonka, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa



Załącznik nr 181

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 43, Szkoła Podstawowa nr 30, ul. Ludowa 58, 42-215 Częstochowa:


1.

Magdalena Joanna Abud, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Częstochowa

2.

Olga Marta Dziewiur, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Częstochowa

3.

Kacper Krzysztof Małasiewicz, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa

4.

Anna Agnieszka Pruban, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROMUALDA STAROSIELCA, zam. Latosówka

5.

Natalia Agnieszka Zielonka, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa



Załącznik nr 182

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 44, Szkoła Podstawowa nr 38, ul. Sikorskiego 56, 42-200 Częstochowa:


1.

Urszula Giżyńska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa

2.

Adam Benon Jura, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA (uzupełnienie składu), zam. Częstochowa

3.

Janusz Krzysztof Kołodziejczyk, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa

4.

Sławomir Mariusz Kurowski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Częstochowa

5.

Tomasz Lamik, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ STANISŁAWA ŻÓŁTKA, zam. Częstochowa

6.

Dominik Mikołaj Pałka, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Częstochowa



Załącznik nr 183

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 45, Szkoła Podstawowa nr 38, ul. Sikorskiego 56, 42-200 Częstochowa:


1.

Wojciech Adam Karoń, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Częstochowa

2.

Gabriela Zofia Kościelniak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa

3.

Przemysław Stanisław Kowalski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Częstochowa

4.

Przemysław Szymon Onoszko, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Częstochowa

5.

Agnieszka Joanna Stelmaszczyk, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa

6.

Robert Turek, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY (uzupełnienie składu), zam. Kamyk



Załącznik nr 184

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 46, Miejskie Przedszkole nr 38, ul. Okulickiego 63, 42-218 Częstochowa:


1.

Sebastian Radosław Dembczyk, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa

2.

Piotr Dariusz Holiński, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa

3.

Małgorzata Agata Karoń, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Częstochowa

4.

Anna Zofia Nowak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Częstochowa

5.

Elżbieta Maria Różycka, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY (uzupełnienie składu), zam. Częstochowa

6.

Anna Maria Sygiet, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MIROSŁAWA PIOTROWSKIEGO, zam. Częstochowa



Załącznik nr 185

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 47, Zespół Szkół Technicznych, Aleja Jana Pawła II 126/130, 42-200 Częstochowa:


1.

Maria Elżbieta Bizoń, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Częstochowa

2.

Beata Boska-Adamczyk, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA (uzupełnienie składu), zam. Częstochowa

3.

Elżbieta Maria Dembczyk, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa

4.

Szymon Paweł Karoń, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Częstochowa

5.

Michał Karol Karpeta, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MIROSŁAWA PIOTROWSKIEGO, zam. Częstochowa

6.

Justyna Ewa Stodulska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa



Załącznik nr 186

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 48, Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Baczyńskiego 2a, 42-224 Częstochowa:


1.

Aneta Elżbieta Bożek, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ STANISŁAWA ŻÓŁTKA, zam. Częstochowa

2.

Damian Jakub Cudak, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MARKA JAKUBIAKA, zam. Częstochowa

3.

Piotr Jerzy Kardynał, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa

4.

Paulina Olga Kowalczyk, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Częstochowa

5.

Danuta Weronika Królak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa

6.

Anna Maria Kulczykowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Częstochowa

7.

Katarzyna Agnieszka Peryga-Kołaczyk, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA (uzupełnienie składu), zam. Częstochowa



Załącznik nr 187

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 49, Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Baczyńskiego 2a, 42-224 Częstochowa:


1.

Ewa Anna Dubaj, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MARKA JAKUBIAKA, zam. Częstochowa

2.

Joanna Elżbieta Jończyk, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Częstochowa

3.

Danuta Organ, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Częstochowa

4.

Dominika Anna Ratman, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA (uzupełnienie składu), zam. Częstochowa

5.

Anna Halina Sitarz, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa

6.

Barbara Katarzyna Wejsig, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ STANISŁAWA ŻÓŁTKA, zam. Częstochowa



Załącznik nr 188

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 50, Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Baczyńskiego 2a, 42-224 Częstochowa:


1.

Patrycja Anna Kowalik, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MARKA JAKUBIAKA, zam. Topolów

2.

Irena Marianna Madejska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Częstochowa

3.

Magdalena Anna Stańczyk, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Częstochowa

4.

Elżbieta Maria Suska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa

5.

Paweł Maciej Waszkowiak, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa



Załącznik nr 189

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 51, Szkoła Podstawowa nr 48, ul. Schillera 5, 42-224 Częstochowa:


1.

Mateusz Olgiert Dzwonnik, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA (uzupełnienie składu), zam. Rędziny

2.

Katarzyna Małgorzata Gierzyńska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ STANISŁAWA ŻÓŁTKA, zam. Częstochowa

3.

Grzegorz Roman Gubienia, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Częstochowa

4.

Paulina Sylwia Kondas, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa

5.

Magdalena Karolina Kordialik-Wójcik, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Częstochowa

6.

Arkadiusz Lisek, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MARKA JAKUBIAKA, zam. Częstochowa

7.

Konrad Michał Michnowski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa



Załącznik nr 190

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 52, Szkoła Podstawowa nr 48, ul. Schillera 5, 42-224 Częstochowa:


1.

Małgorzata Anna Barszczewska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa

2.

Rafał Krzysztof Dziewiur, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Częstochowa

3.

Marta Kamila Góra, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Częstochowa

4.

Dominika Kamila Kowalska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Częstochowa

5.

Łukasz Mizera, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MARKA JAKUBIAKA, zam. Częstochowa

6.

Urszula Maria Siedlak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa

7.

Barbara Jolanta Strzeszyna, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROMUALDA STAROSIELCA, zam. Rędziny



Załącznik nr 191

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 53, Szkoła Podstawowa nr 48, ul. Schillera 5, 42-224 Częstochowa:


1.

Andrzej Barszczewski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa

2.

Michał Paweł Kaniowski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA (uzupełnienie składu), zam. Marianka Rędzińska

3.

Iwona Agnieszka Loch, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Częstochowa

4.

Grzegorz Józef Maruszczyk, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MARKA JAKUBIAKA, zam. Częstochowa

5.

Urszula Zenona Pająk, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Częstochowa

6.

Marta Beata Terlicka, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa



Załącznik nr 192

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 54, Szkoła Podstawowa nr 48, ul. Schillera 5, 42-224 Częstochowa:


1.

Małgorzata Janina Cudak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MARKA JAKUBIAKA, zam. Częstochowa

2.

Stanisław Dziwiński, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa

3.

Alicja Maria Folhoc, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa

4.

Gabriela Maria Ilnicka, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Częstochowa

5.

Konrad Kokoszka, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA (uzupełnienie składu), zam. Borowno

6.

Dariusz Witold Szczechowski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Częstochowa



Załącznik nr 193

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 55, Miejskie Przedszkole nr 15, ul. Michałowskiego 32, 42-224 Częstochowa:


1.

Agnieszka Maria Banaszkiewicz, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA (uzupełnienie składu), zam. Wola Kiedrzyńska

2.

Iwona Anna Górawska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa

3.

Aneta Dorota Nicpoń, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Częstochowa

4.

Danuta Barbara Radlak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Częstochowa

5.

Małgorzata Wichłacz, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa

6.

Bonifacy Konrad Wojnowski, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Częstochowa



Załącznik nr 194

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 56, Miejskie Przedszkole nr 16, ul. Starzyńskiego 9, 42-224 Częstochowa:


1.

Wioleta Agnieszka Figzał, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA (uzupełnienie składu), zam. Częstochowa

2.

Dorota Krystyna Kik, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Częstochowa

3.

Katarzyna Izabela Krzyszczyk, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Witkowice

4.

Angelika Małgorzata Pasieka, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa

5.

Barbara Puchała, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Częstochowa



Załącznik nr 195

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 57, Szkoła Podstawowa nr 50, ul. Starzyńskiego 10, 42-224 Częstochowa:


1.

Malwina Helena Chrapek, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa

2.

Ewa Maria Dąbrowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ STANISŁAWA ŻÓŁTKA, zam. Częstochowa

3.

Marcin Krakowian, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Częstochowa

4.

Jolanta Maria Robak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROMUALDA STAROSIELCA, zam. Rędziny

5.

Sylwia Maria Szmigiel, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa

6.

Aleksy Józef Wójcik, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA (uzupełnienie składu), zam. Częstochowa



Załącznik nr 196

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 58, Szkoła Podstawowa nr 50, ul. Starzyńskiego 10, 42-224 Częstochowa:


1.

Mirosław Góra, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Rudniki

2.

Anna Katarzyna Krakowian, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Częstochowa

3.

Elżbieta Maria Matysiak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa

4.

Adam Andrzej Sikorski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA (uzupełnienie składu), zam. Wierzchowisko

5.

Maria Mieczysława Stecka, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROMUALDA STAROSIELCA, zam. Częstochowa

6.

Kamil Grzegorz Szmigiel, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa



Załącznik nr 197

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 59, Szkoła Podstawowa nr 50, ul. Starzyńskiego 10, 42-224 Częstochowa:


1.

Andrzej Jan Banaszkiewicz, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA (uzupełnienie składu), zam. Wola Kiedrzyńska

2.

Janina Góra, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Rudniki

3.

Marlena Sonia Karewicz, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa

4.

Magdalena Anna Kopeć, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Częstochowa

5.

Katarzyna Aleksandra Lewandowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa

6.

Michał Stefan Loch, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Częstochowa



Załącznik nr 198

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 60, Szkoła Podstawowa nr 50, ul. Starzyńskiego 10, 42-224 Częstochowa:


1.

Mieczysław Kała, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa

2.

Mikołaj Tadeusz Karewicz, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa

3.

Anna Maria Nabiałczyk, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROMUALDA STAROSIELCA, zam. Częstochowa

4.

Marta Maria Sikorska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA (uzupełnienie składu), zam. Wierzchowisko

5.

Aleksandra Zdzisława Staniowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Częstochowa

6.

Daniel Łukasz Wróblewski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MARKA JAKUBIAKA, zam. Częstochowa



Załącznik nr 199

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 61, Szkoła Podstawowa nr 54, ul. Kukuczki 30, 42-224 Częstochowa:


1.

Magdalena Edyta Aramowicz-Majba, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Częstochowa

2.

Agnieszka Wioletta Imiołek, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ LESZKA SAMBORSKIEGO, zam. Częstochowa

3.

Bożena Lidia Kozieł, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ STANISŁAWA ŻÓŁTKA, zam. Częstochowa

4.

Monika Anna Kozłowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa

5.

Paulina Monika Mraz, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Kolonia Borek

6.

Piotr Tomasz Sobkiewicz, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Częstochowa



Załącznik nr 200

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 62, Szkoła Podstawowa nr 54, ul. Kukuczki 30, 42-224 Częstochowa:


1.

Rafał Mariusz Banasiak, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Częstochowa

2.

Marta Julia Imiołek, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ LESZKA SAMBORSKIEGO, zam. Częstochowa

3.

Tomasz Stanisław Kapica, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Częstochowa

4.

Damian Marcin Kozłowski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa

5.

Krzysztof Józef Łągiewka, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Częstochowa



Załącznik nr 201

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 63, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4, ul. Połaniecka 50, 42-209 Częstochowa:


1.

Beata Dorota Borowiecka, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ LESZKA SAMBORSKIEGO, zam. Częstochowa

2.

Katarzyna Aleksandra Burzyńska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa

3.

Mariola Urszula Juszczyk, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA (uzupełnienie składu), zam. Jaskrów

4.

Dawid Kapral, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROMUALDA STAROSIELCA, zam. Jaskrów

5.

Barbara Maria Karoń, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Kalety

6.

Urszula Maria Rakowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Pacierzów



Załącznik nr 202

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 64, Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska, ul. Rząsawska 24/28, 42-209 Częstochowa:


1.

Wojciech Dariusz Gabrielski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa

2.

Iwona Aneta Kąsiel, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Częstochowa

3.

Andrzej Mariusz Nowak, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROMUALDA STAROSIELCA, zam. Rudniki

4.

Mateusz Jakub Ociepa, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa

5.

Ewa Beata Rubis, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Częstochowa

6.

Aneta Małgorzata Sobkiewicz, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Częstochowa



Załącznik nr 203

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 65, Szkoła Podstawowa nr 25, ul. Rędzińska 23, 42-209 Częstochowa:


1.

Magdalena Katarzyna Kołodziej, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROMUALDA STAROSIELCA, zam. Rudniki

2.

Marek Myśliwiec, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Częstochowa

3.

Natalia Ewa Ociepa, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa

4.

Zofia Płaza, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa

5.

Paweł Marcin Poliszewski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Częstochowa

6.

Barbara Elżbieta Smolarska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Częstochowa



Załącznik nr 204

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 66, Dom Pomocy Społecznej, ul. Kontkiewicza 2, 42-209 Częstochowa:


1.

Jacek Dariusz Ociepa, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa

2.

Natalia Weronika Purgal, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROMUALDA STAROSIELCA, zam. Kłobukowice

3.

Karolina Agnieszka Równiak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA (uzupełnienie składu), zam. Jaskrów

4.

Adam Zygmunt Stencel, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa

5.

Marta Warwas, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ STANISŁAWA ŻÓŁTKA, zam. Częstochowa



Załącznik nr 205

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 67, Szkoła Podstawowa nr 24, ul. Hubermana 7, 42-209 Częstochowa:


1.

Agnieszka Kołodziej, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY (uzupełnienie składu), zam. Częstochowa

2.

Łukasz Karol Nowak, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROMUALDA STAROSIELCA, zam. Rudniki

3.

Krystyna Barbara Smoleńska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Częstochowa

4.

Ewa Turek, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Borowno

5.

Teresa Włosowicz, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa



Załącznik nr 206

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 68, Szkoła Podstawowa nr 24, ul. Hubermana 7, 42-209 Częstochowa:


1.

Beata Agnieszka Figzał, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROMUALDA STAROSIELCA, zam. Mstów

2.

Dorota Grobelak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Stary Kocin

3.

Patrycja Małgorzata Kiedrzyn, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA (uzupełnienie składu), zam. Radostków

4.

Agnieszka Danuta Organ-Grabińska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Częstochowa

5.

Małgorzata Janina Śmiłek, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa



Załącznik nr 207

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 69, Zespół Szkół im. Jana Kochanowskiego, ul. Warszawska 142, 42-202 Częstochowa:


1.

Anna Baros, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa

2.

Magdalena Anna Budzyńska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA (uzupełnienie składu), zam. Rędziny

3.

Magdalena Renata Ligocka, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Częstochowa

4.

Urszula Iwona Matlingiewicz, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Częstochowa

5.

Anna Maria Nowak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROMUALDA STAROSIELCA, zam. Rudniki

6.

Anna Olga Przepióra, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Poraj



Załącznik nr 208

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 70, Szkoła Podstawowa nr 22, ul. Żabia 1, 42-202 Częstochowa:


1.

Dariusz Kołodziej, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROMUALDA STAROSIELCA, zam. Danków

2.

Hanna Irena Konarska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Częstochowa

3.

Marek Matlingiewicz, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Częstochowa

4.

Dominika Karolina Szajnoga, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa

5.

Szczepan Tomasz Woldan, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Częstochowa



Załącznik nr 209

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 71, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2, ul. Olsztyńska 42, 42-202 Częstochowa:


1.

Joanna Renata Całus, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Częstochowa

2.

Karolina Czerwińska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa

3.

Barbara Ewa Janus, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MARKA JAKUBIAKA, zam. Częstochowa

4.

Marzena Hanryka Nowakowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROMUALDA STAROSIELCA, zam. Wancerzów

5.

Alicja Potocka, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa

6.

Karolina Anna Rubis, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Częstochowa



Załącznik nr 210

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 72, Miejski Zarząd Dróg i Transportu, ul. Legionów 52, 42-200 Częstochowa:


1.

Małgorzata Beata Jeziorowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ STANISŁAWA ŻÓŁTKA, zam. Częstochowa

2.

Ewa Justyna Kołaczyk, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa

3.

Kamila Maria Kondej, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Częstochowa

4.

Jerzy Stanisław Nowak, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Częstochowa

5.

Artur Paweł Sokołowski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa

6.

Renata Barbara Szarek, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Jaskrów

7.

Iwona Barbara Szuladzińska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROMUALDA STAROSIELCA, zam. Częstochowa



Załącznik nr 211

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 73, Miejski Zarząd Dróg i Transportu, ul. Legionów 52, 42-200 Częstochowa:


1.

Paulina Katarzyna Kondej, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Częstochowa

2.

Krystyna Renata Łużak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa

3.

Daniel Mrowiec, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Częstochowa

4.

Izabela Magdalena Rybak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa

5.

Iwona Irena Sojda, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROMUALDA STAROSIELCA, zam. Mstów

6.

Katarzyna Maria Stępień, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ STANISŁAWA ŻÓŁTKA, zam. Częstochowa



Załącznik nr 212

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 74, Szkoła Podstawowa nr 19, ul. Orla 4/8, 42-202 Częstochowa:


1.

Arleta Józefa Kasztelan, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Częstochowa

2.

Ewa Barbara Kaźmierczak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa

3.

Łukasz Wojciech Kluba, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROMUALDA STAROSIELCA, zam. Częstochowa

4.

Łukasz Jan Kryś, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Koszęcin

5.

Monika Sylwia Pohorecka, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY (uzupełnienie składu), zam. Częstochowa

6.

Martyna Ewelina Tomalska, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Częstochowa



Załącznik nr 213

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 75, Szkoła Podstawowa nr 27, ul. Rozdolna 5, 42-202 Częstochowa:


1.

Mirosław Aleksandrowicz, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Częstochowa

2.

Ewa Halina Gosek, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Wancerzów

3.

Dagmara Małgorzata Kryś, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Koszęcin

4.

Bogdan Mroczek, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY (uzupełnienie składu), zam. Częstochowa

5.

Anna Maria Niewiadomska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ STANISŁAWA ŻÓŁTKA, zam. Częstochowa

6.

Irena Maria Pala, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa



Załącznik nr 214

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 76, Szkoła Podstawowa nr 8 - wejście od ulicy Górskiej, ul. Szczytowa 28/30, 42-216 Częstochowa:


1.

Jolanta Barbara Brodacka, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Częstochowa

2.

Magdalena Danuta Cyrulińska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Częstochowa

3.

Irena Józefa Malicka, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MARKA JAKUBIAKA, zam. Częstochowa

4.

Marta Patrycja Nowak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ STANISŁAWA ŻÓŁTKA, zam. Częstochowa

5.

Mateusz Michał Rykała, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Kłobuck

6.

Danuta Ewa Żyła, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa



Załącznik nr 215

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 77, Szkoła Podstawowa nr 8 - wejście od ulicy Szczytowej, ul. Szczytowa 28/30, 42-216 Częstochowa:


1.

Izabela Justyna Cembrzyńska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Częstochowa

2.

Monika Joanna Kubat, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Borowno

3.

Agata Katarzyna Szychalska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Częstochowa

4.

Weronika Eliza Wróbel, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa

5.

Małgorzata Katarzyna Zasuń, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ STANISŁAWA ŻÓŁTKA, zam. Częstochowa

6.

Agnieszka Monika Żyła, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa



Załącznik nr 216

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 78, Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących, Aleja Niepodległości 16/18, 42-216 Częstochowa:


1.

Marcin Gonera, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Częstochowa

2.

Adrian Jarosław Lampa, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Częstochowa

3.

Monika Latek-Kaczmarek, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa

4.

Maria Ewa Leletko, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Częstochowa

5.

Szymon Włodzimierz Wierus, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA (uzupełnienie składu), zam. Borowno-Kolonia

6.

Kamila Roksana Wróbel, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa



Załącznik nr 217

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 79, Szkoła Podstawowa nr 17, Aleja Wojska Polskiego 130, 42-207 Częstochowa:


1.

Konrad Marcin Jarzyński, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY (uzupełnienie składu), zam. Częstochowa

2.

Maria Konieczna, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa

3.

Iga Nikola Łakoma, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MARKA JAKUBIAKA, zam. Częstochowa

4.

Monika Zofia Smaga, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Częstochowa

5.

Aneta Barbara Walczak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ STANISŁAWA ŻÓŁTKA, zam. Częstochowa



Załącznik nr 218

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 80, Szkoła Podstawowa nr 17, Aleja Wojska Polskiego 130, 42-207 Częstochowa:


1.

Agata Jolanta Łakoma, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MARKA JAKUBIAKA, zam. Częstochowa

2.

Marzena Joanna Oczkowicz, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa

3.

Marcin Jakub Rachwalik, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa

4.

Magdalena Anna Reczek, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Częstochowa

5.

Paulina Anna Ślemp, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Częstochowa

6.

Izabela Magdalena Walczak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ STANISŁAWA ŻÓŁTKA, zam. Częstochowa



Załącznik nr 219

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 81, Szkoła Podstawowa nr 32, ul. Przerwy-Tetmajera 40, 42-207 Częstochowa:


1.

Paulina Joanna Grzechnik, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa

2.

Kacper Karol Lara, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROMUALDA STAROSIELCA, zam. Częstochowa

3.

Marta Monika Michalik, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ STANISŁAWA ŻÓŁTKA, zam. Częstochowa

4.

Ewa Agnieszka Orzechowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Częstochowa

5.

Alina Dorota Strzelecka, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Częstochowa

6.

Katarzyna Ewa Szymkiewicz, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ LESZKA SAMBORSKIEGO, zam. Częstochowa



Załącznik nr 220

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 82, Szkoła Podstawowa nr 7, ul. Zamenhofa 23, 42-207 Częstochowa:


1.

Teresa Renata Dyjan, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ LESZKA SAMBORSKIEGO, zam. Częstochowa

2.

Adam Kiwacki, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Częstochowa

3.

Laura Eliza Majewska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa

4.

Konrad Paweł Michalik, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ STANISŁAWA ŻÓŁTKA, zam. Częstochowa

5.

Maciej Roman Sepczuk, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa

6.

Olga Anna Zamora-Sadlej, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Częstochowa



Załącznik nr 221

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 83, Szkoła Podstawowa nr 7, ul. Zamenhofa 23, 42-207 Częstochowa:


1.

Olga Jagoda Głowacka, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa

2.

Konrad Radosław Jędrak, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ LESZKA SAMBORSKIEGO, zam. Częstochowa

3.

Zdzisław Jan Majewski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa

4.

Rajmund Marian Pałasz, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Częstochowa

5.

Sebastian Jacek Sadlej, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Częstochowa



Załącznik nr 222

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 84, Zespół Szkół im. B. Prusa, ul. Prusa 20, 42-207 Częstochowa:


1.

Maciej Jerzy Ciura, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Częstochowa

2.

Bernard Edward Karkowski, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Częstochowa

3.

Marian Józef Suskiewicz, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Częstochowa

4.

Damian Stanisław Wrzosek, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa

5.

Maja Krystyna Zielińska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Częstochowa



Załącznik nr 223

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 85, VI LO im. J. Dąbrowskiego, ul. Łukasińskiego 40, 42-207 Częstochowa:


1.

Piotr Bogusław Kaliszewski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY (uzupełnienie składu), zam. Częstochowa

2.

Kamil Łukasz Legieta, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Częstochowa

3.

Aleksandra Ozieriańska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA (uzupełnienie składu), zam. Częstochowa

4.

Aleksandra Anita Samin, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ STANISŁAWA ŻÓŁTKA, zam. Częstochowa

5.

Agnieszka Halina Skubiszewska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa

6.

Anna Agata Wrzosek, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa



Załącznik nr 224

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 86, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3, ul. Łukasińskiego 70/74, 42-207 Częstochowa:


1.

Barbara Ekielska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Kamienica Polska

2.

Beata Izabela Kamińska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA (uzupełnienie składu), zam. Częstochowa

3.

Przemysław Zdzisław Pindor, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY (uzupełnienie składu), zam. Częstochowa

4.

Zbigniew Wojciech Ptak, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Częstochowa

5.

Anna Magdalena Szady, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa



Załącznik nr 225

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 87, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3, ul. Łukasińskiego 70/74, 42-207 Częstochowa:


1.

Michał Sebastian Borkowski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa

2.

Jan Ekielski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Kamienica Polska

3.

Robert Kacper Kuciński, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Częstochowa

4.

Aleksandra Ogrodniczek, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY (uzupełnienie składu), zam. Poczesna

5.

Mariusz Bartłomiej Szałowski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Częstochowa



Załącznik nr 226

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 88, Szkoła Podstawowa nr 34, ul. Dąbrowskiej 5/9, 42-208 Częstochowa:


1.

Monika Beata Białek, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa

2.

Anna Barbara Dylkowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Częstochowa

3.

Ewa Zofia Palus, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa

4.

Barbara Radecka, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA (uzupełnienie składu), zam. Częstochowa

5.

Małgorzata Grażyna Stępień, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Częstochowa



Załącznik nr 227

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 89, Szkoła Podstawowa nr 34, ul. Dąbrowskiej 5/9, 42-208 Częstochowa:


1.

Aneta Marcelina Jurek, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY (uzupełnienie składu), zam. Częstochowa

2.

Małgorzata Klimas, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ STANISŁAWA ŻÓŁTKA, zam. Częstochowa

3.

Marlena Maria Koza, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Ludwinów

4.

Rafał Aleksander Lisowski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa

5.

Krystyna Leokadia Rakowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa



Załącznik nr 228

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 90, Szkoła Podstawowa nr 34, ul. Dąbrowskiej 5/9, 42-208 Częstochowa:


1.

Elżbieta Kasieniak, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Częstochowa

2.

Dominik Andrzej Koza, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Ludwinów

3.

Grzegorz Psiuk, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY (uzupełnienie składu), zam. Częstochowa

4.

Tadeusz Marian Tarnowski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa

5.

Halina Elżbieta Żwirska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa



Załącznik nr 229

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 91, Miejskie Przedszkole nr 6, ul. Sosnowa 22/28, 42-216 Częstochowa:


1.

Zofia Janas, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa

2.

Karolina Karen Kozieł, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ STANISŁAWA ŻÓŁTKA, zam. Częstochowa

3.

Michał Puchała, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa

4.

Agnieszka Aneta Sowa, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ LESZKA SAMBORSKIEGO, zam. Częstochowa

5.

Łukasz Karol Toborek, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MIROSŁAWA PIOTROWSKIEGO, zam. Częstochowa



Załącznik nr 230

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 92, Świetlica MPK, Aleja Niepodległości 30, 42-216 Częstochowa:


1.

Jakub Stefan Bitner, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa

2.

Olga Zofia Dyl, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa

3.

Daniel Robert Figzał, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROMUALDA STAROSIELCA, zam. Mstów

4.

Łukasz Jarosław Najman, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MARKA JAKUBIAKA, zam. Częstochowa

5.

Małgorzata Ewa Okrojek, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Częstochowa

6.

Karolina Maria Puch, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ LESZKA SAMBORSKIEGO, zam. Łojki



Załącznik nr 231

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 93, Szkoła Podstawowa nr 36, ul. Kasztanowa 7/9, 42-216 Częstochowa:


1.

Michał Zenon Dyl, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa

2.

Dariusz Tomasz Jarkiewicz, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa

3.

Janina Klim, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Częstochowa

4.

Katarzyna Małgorzata Matyszczak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY (uzupełnienie składu), zam. Częstochowa

5.

Magdalena Kamila Puch, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ LESZKA SAMBORSKIEGO, zam. Łojki



Załącznik nr 232

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 94, Szkoła Podstawowa nr 53, ul. Orkana 95/109, 42-229 Częstochowa:


1.

Magdalena Maria Jarkiewicz, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa

2.

Kazimierz Jerzy Kowalski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Częstochowa

3.

Ewa Wioletta Latos, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Częstochowa

4.

Mirosława Marianna Olejnik, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa

5.

Anna Maria Porada, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Częstochowa

6.

Dariusz Jan Skutecki, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA (uzupełnienie składu), zam. Częstochowa

7.

Aneta Barbara Sowa, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ LESZKA SAMBORSKIEGO, zam. Częstochowa

8.

Małgorzata Janina Szewczyk, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ STANISŁAWA ŻÓŁTKA, zam. Częstochowa

9.

Monika Mariola Wójcik, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROMUALDA STAROSIELCA, zam. Częstochowa



Załącznik nr 233

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 95, Szkoła Podstawowa nr 53, ul. Orkana 95/109, 42-229 Częstochowa:


1.

Beata Zofia Kowalska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Częstochowa

2.

Anna Maria Łaban, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa

3.

Monika Anna Mól, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MARKA JAKUBIAKA, zam. Częstochowa

4.

Mateusz Piotr Skutecki, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA (uzupełnienie składu), zam. Częstochowa

5.

Robert Sowa, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ LESZKA SAMBORSKIEGO, zam. Łojki

6.

Malwina Irena Susek, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Częstochowa

7.

Aneta Szczepanek, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa

8.

Halina Danuta Wolska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ STANISŁAWA ŻÓŁTKA, zam. Częstochowa



Załącznik nr 234

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 96, Szkoła Podstawowa nr 53, ul. Orkana 95/109, 42-229 Częstochowa:


1.

Marta Angelika Bartnik, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa

2.

Karolina Teresa Gołębiewska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ STANISŁAWA ŻÓŁTKA, zam. Częstochowa

3.

Magdalena Zofia Hereźniak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Częstochowa

4.

Teresa Maria Nowak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa

5.

Jolanta Ewa Porada, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Częstochowa

6.

Dorota Lucyna Skutecka, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA (uzupełnienie składu), zam. Częstochowa

7.

Żaneta Agnieszka Tomczyk, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ LESZKA SAMBORSKIEGO, zam. Częstochowa



Załącznik nr 235

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 97, Szkoła Podstawowa nr 53, ul. Orkana 95/109, 42-229 Częstochowa:


1.

Barbara Krystyna Bajdor, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Częstochowa

2.

Katarzyna Irena Królak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ LESZKA SAMBORSKIEGO, zam. Częstochowa

3.

Kamil Marcin Skubiszewski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa

4.

Andrzej Piotr Sowa, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa

5.

Patrycja Ewa Toborek, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Częstochowa

6.

Ilona Anna Ziarnowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Częstochowa



Załącznik nr 236

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 98, Miejskie Przedszkole nr 20, ul. Wierzbowa 20, 42-216 Częstochowa:


1.

Patryk Sebastian Celebański, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Częstochowa

2.

Daniel Szymon Cubała, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa

3.

Maciej Mateusz Gal, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Częstochowa

4.

Grzegorz Tomasz Kukla, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Częstochowa

5.

Daniel Mariusz Małek, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa

6.

Mateusz Roman Wdziękoński, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ LESZKA SAMBORSKIEGO, zam. Częstochowa



Załącznik nr 237

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 99, Miejskie Przedszkole nr 20, ul. Wierzbowa 20, 42-216 Częstochowa:


1.

Wojciech Błachowicz, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ LESZKA SAMBORSKIEGO, zam. Częstochowa

2.

Elżbieta Maria Cubała, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa

3.

Monika Sylwia Gaborska-Siedmilat, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Częstochowa

4.

Dorota Teresa Gal, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Częstochowa

5.

Paweł Robert Jabłoński, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Częstochowa

6.

Marzena Anna Małek, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa



Załącznik nr 238

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 100, Szkoła Podstawowa nr 49, ul. Jesienna 42, 42-208 Częstochowa:


1.

Klaudia Monika Dziębor, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ STANISŁAWA ŻÓŁTKA, zam. Częstochowa

2.

Piotr Robert Grudziński, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Częstochowa

3.

Ewa Kapitulewska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa

4.

Edyta Kowalska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA (uzupełnienie składu), zam. Olsztyn

5.

Łukasz Jan Rozpondek, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ LESZKA SAMBORSKIEGO, zam. Częstochowa

6.

Sebastian Grzegorz Sobczyk, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MARKA JAKUBIAKA, zam. Sobuczyna

7.

Katarzyna Agnieszka Wójcik, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Rudnik Wielki



Załącznik nr 239

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 101, Szkoła Podstawowa nr 49, ul. Jesienna 42, 42-208 Częstochowa:


1.

Damian Łukasz Gromada, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ STANISŁAWA ŻÓŁTKA, zam. Częstochowa

2.

Marcin Adam Hubicki, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA (uzupełnienie składu), zam. Częstochowa

3.

Robert Marcin Kapitulewski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa

4.

Joanna Klaudia Knop, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MARKA JAKUBIAKA, zam. Częstochowa

5.

Jarosław Jan Mądrzyk, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Częstochowa

6.

Magdalena Anna Musialik, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Kolonia Poczesna

7.

Łukasz Bartłomiej Noszczyński, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Częstochowa



Załącznik nr 240

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 102, Szkoła Podstawowa nr 26, ul. Rakowska 42, 42-208 Częstochowa:


1.

Dawid Adrian Gątkowski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa

2.

Katarzyna Małgorzata Klimczak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ LESZKA SAMBORSKIEGO, zam. Częstochowa

3.

Paulina Kinga Mikke, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Częstochowa

4.

Aleksander Tomasz Najman, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MARKA JAKUBIAKA, zam. Częstochowa

5.

Daniel Andrzej Parkitny, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa



Załącznik nr 241

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 103, Szkoła Podstawowa nr 26, ul. Rakowska 42, 42-208 Częstochowa:


1.

Zdzisław Marian Biskup, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Zagórze

2.

Bartłomiej Marcin Kaliciński, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MARKA JAKUBIAKA, zam. Brzeziny-Kolonia

3.

Natalia Maria Lewandowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa

4.

Przemysław Szymon Mikke, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Jaskrów

5.

Paulina Agata Szczepanek, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa



Załącznik nr 242

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 104, Miejskie Przedszkole nr 19, ul. Szkolna 1, 42-208 Częstochowa:


1.

Ilona Maria Cieślak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa

2.

Henryk Katulski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa

3.

Radosław Robert Małolepszy, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MARKA JAKUBIAKA, zam. Olsztyn

4.

Beata Renata Polak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROMUALDA STAROSIELCA, zam. Częstochowa

5.

Patryk Bartłomiej Świąć, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Częstochowa



Załącznik nr 243

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 105, Rodzinny Ogród Działkowy Wypalanki, ul. Bór 201, 42-202 Częstochowa:


1.

Przemysław Lech Gębuś, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Częstochowa

2.

Aneta Katarzyna Katulska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa

3.

Katarzyna Anna Klimas, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA (uzupełnienie składu), zam. Częstochowa

4.

Małgorzata Beata Konieczna, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa

5.

Justyna Latos, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Częstochowa



Załącznik nr 244

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 106, Szkoła Podstawowa nr 15, ul. Wirażowa 8, 42-202 Częstochowa:


1.

Piotr Tomasz Klimas, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA (uzupełnienie składu), zam. Częstochowa

2.

Anna Koper, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY (uzupełnienie składu), zam. Częstochowa

3.

Łukasz Mateusz Sławek, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Brzeziny-Kolonia

4.

Elżbieta Sterczewska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa

5.

Krystyna Halina Ujma, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Częstochowa



Załącznik nr 245

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 107, Budynek przy boisku Ochotniczej Straży Pożarnej, ul. Zdrowa 58/62, 42-200 Częstochowa:


1.

Gabriela Maria Jacewicz, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MIROSŁAWA PIOTROWSKIEGO, zam. Częstochowa

2.

Daria Beata Karkowska, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Częstochowa

3.

Julia Anna Mastalerz, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Częstochowa

4.

Monika Pilecka, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa

5.

Kamila Agnieszka Sterczewska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa



Załącznik nr 246

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 108, Szkoła Podstawowa nr 52, ul. Powstańców Warszawy 144a, 42-271 Częstochowa:


1.

Anna Marta Bartyczak, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Częstochowa

2.

Piotr Rafał Bloma, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Częstochowa

3.

Ewa Wiesława Muszewska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa

4.

Krystian Arkadiusz Nabiałek, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa

5.

Małgorzata Ewa Salamon, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Częstochowa



Załącznik nr 247

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 109, Szkoła Podstawowa nr 52, ul. Powstańców Warszawy 144a, 42-271 Częstochowa:


1.

Jerzy Edward Jama, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Częstochowa

2.

Patrycja Sylwia Kaim, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa

3.

Aleksandra Patrycja Kosarga, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Wąsosz

4.

Marcin Bartłomiej Labocha, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY (uzupełnienie składu), zam. Częstochowa

5.

Karolina Maria Muskała, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa



Załącznik nr 248

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 110, Środowiskowy Dom Samopomocy, ul. Lakowa 101, 42-280 Częstochowa:


1.

Maciej Maślanka, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa

2.

Iwona Bożena Orman, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Częstochowa

3.

Oskar Arkadiusz Radlak, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Częstochowa

4.

Izabela Anna Rełkowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Częstochowa

5.

Sławomir Sadowski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa



Załącznik nr 249

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 111, Miejskie Przedszkole nr 9, ul. Sabinowska 81/83, 42-202 Częstochowa:


1.

Sylwia Ewa Borowik, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROMUALDA STAROSIELCA, zam. Częstochowa

2.

Wanda Emilia Koperek, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA (uzupełnienie składu), zam. Częstochowa

3.

Barbara Maria Mizgalska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Częstochowa

4.

Grzegorz Jan Napieralski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa

5.

Edyta Iwona Sadowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa

6.

Agnieszka Beata Szewczyk, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MIROSŁAWA PIOTROWSKIEGO, zam. Częstochowa



Załącznik nr 250

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 112, Szkoła Podstawowa nr 21, ul. Sabinowska 7/9, 42-202 Częstochowa:


1.

Ewelina Anna Dziewońska-Chudy, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa

2.

Dorota Grewęda, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Częstochowa

3.

Sylwia Anna Gruca, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ STANISŁAWA ŻÓŁTKA, zam. Częstochowa

4.

Karolina Anna Kobędza, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MARKA JAKUBIAKA, zam. Częstochowa

5.

Zbigniew Stanisław Mizgalski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Częstochowa

6.

Sabina Dorota Stasiak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ LESZKA SAMBORSKIEGO, zam. Częstochowa

7.

Zofia Natalia Wojtysiak-Kowalik, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa



Załącznik nr 251

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 113, Szkoła Podstawowa nr 16, ul. Ułańska 5/7, 42-202 Częstochowa:


1.

Katarzyna Anna Bloma, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Częstochowa

2.

Anna Blukacz, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa

3.

Arkadiusz Paweł Hauzer, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Częstochowa

4.

Natalia Magdalena Piśniak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MARKA JAKUBIAKA, zam. Ługi-Radły

5.

Jan Paweł Wojtysiak, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa

6.

Kamila Anna Wróbel, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Częstochowa



Załącznik nr 252

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 114, Szkoła Podstawowa nr 16, ul. Ułańska 5/7, 42-202 Częstochowa:


1.

Kacper Andrzej Brzęczek, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MARKA JAKUBIAKA, zam. Przystajń

2.

Agnieszka Jolanta Ciekot, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Częstochowa

3.

Magdalena Janina Gospodarek, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa

4.

Renata Teresa Halemska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Częstochowa

5.

Wanda Myśliwiec, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY (uzupełnienie składu), zam. Częstochowa



Załącznik nr 253

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 115, Centralna Szkoła Państwowej Straży Pożarnej, ul. Sabinowska 62/64, 42-280 Częstochowa:


1.

Jacek Zbigniew Halemski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Częstochowa

2.

Jadwiga Adela Jacewicz, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MIROSŁAWA PIOTROWSKIEGO, zam. Częstochowa

3.

Tomasz Krzysztof Janecki, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROMUALDA STAROSIELCA, zam. Częstochowa

4.

Anna Zofia Kobędza, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MARKA JAKUBIAKA, zam. Częstochowa

5.

Justyna Teresa Sobiech, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA (uzupełnienie składu), zam. Aleksandria Druga

6.

Żaneta Ewa Szwengiel, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa

7.

Małgorzata Ewa Wydymus, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa



Załącznik nr 254

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 116, Centralna Szkoła Państwowej Straży Pożarnej, ul. Sabinowska 62/64, 42-280 Częstochowa:


1.

Magdalena Wiktoria Klimczak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ STANISŁAWA ŻÓŁTKA, zam. Częstochowa

2.

Marek Kuliński, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Częstochowa

3.

Adrianna Maria Nowak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Częstochowa

4.

Andrzej Józef Pająk, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa

5.

Piotr Paweł Stefaniak, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MARKA JAKUBIAKA, zam. Częstochowa

6.

Mateusz Ryszard Szymanek, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa

7.

Angelika Magdalena Wilk, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROMUALDA STAROSIELCA, zam. Łaziec



Załącznik nr 255

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 117, Szkoła Podstawowa nr 47, ul. Przestrzenna 68/70, 42-280 Częstochowa:


1.

Jakub Sebastian Bluszcz, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Częstochowa

2.

Małgorzata Cecylia Gospodarek, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa

3.

Artur Ryszard Jacewicz, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MIROSŁAWA PIOTROWSKIEGO, zam. Częstochowa

4.

Monika Maria Janecka, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROMUALDA STAROSIELCA, zam. Częstochowa

5.

Justyna Urszula Kwapisz, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ STANISŁAWA ŻÓŁTKA, zam. Częstochowa

6.

Artur Daniel Nowicki, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Częstochowa

7.

Anna Michalina Sadlej, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Częstochowa



Załącznik nr 256

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 118, Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Festynowa 24, 42-280 Częstochowa:


1.

Mariola Joanna Jabłońska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Częstochowa

2.

Agata Katarzyna Kosarga, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa

3.

Mariola Urszula Myśliwiec, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa

4.

Amadeusz Jan Pułkownik, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Częstochowa

5.

Łukasz Sylwester Sosnowski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ STANISŁAWA ŻÓŁTKA, zam. Częstochowa



Załącznik nr 257

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 119, Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Festynowa 24, 42-280 Częstochowa:


1.

Beata Agnieszka Białek, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa

2.

Karolina Ewa Kowalska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY (uzupełnienie składu), zam. Częstochowa

3.

Marcin Krzysztof Michnowski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa

4.

Paula Magdalena Morawska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Częstochowa

5.

Adrianna Barbara Radzioch, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Częstochowa



Załącznik nr 258

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 120, Szkoła Podstawowa nr 46, ul. Szamotowa 8, 42-280 Częstochowa:


1.

Katarzyna Wioletta Bejm, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Częstochowa

2.

Magdalena Edyta Biskup, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Zagórze

3.

Kamila Patrycja Grajcar, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa

4.

Urszula Jolanta Mikiewicz, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa

5.

Natalia Klaudia Musiał, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Lubojenka



Załącznik nr 259

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 121, Szkoła Podstawowa nr 37, ul. Wielkoborska 54, 42-200 Częstochowa:


1.

Greta Julia Grubska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ LESZKA SAMBORSKIEGO, zam. Częstochowa

2.

Aleksandra Ewa Kowalska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa

3.

Patrycja Paulina Makowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA (uzupełnienie składu), zam. Częstochowa

4.

Piotr Józef Michalak, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Częstochowa

5.

Alicja Anna Szczygłowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Częstochowa

6.

Amanda Magdalena Wasilewska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa



Załącznik nr 260

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 122, Szkoła Podstawowa nr 13, ul. Wręczycka 111/115, 42-200 Częstochowa:


1.

Arkadiusz Buczkowski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WOJCIECHA PODJACKIEGO, zam. Częstochowa

2.

Krzysztof Franciszek Ekielski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa

3.

Agnieszka Katarzyna Gajek, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Częstochowa

4.

Magdalena Izabela Kowalska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa

5.

Anna Maria Michalak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Częstochowa

6.

Paweł Nowakowski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ LESZKA SAMBORSKIEGO, zam. Częstochowa

7.

Ewelina Beata Roznowska-Kwaśniewska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA (uzupełnienie składu), zam. Częstochowa



Załącznik nr 261

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 123, Szkoła Podstawowa nr 13, ul. Wręczycka 111/115, 42-200 Częstochowa:


1.

Adam Paweł Bednarek, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Częstochowa

2.

Jarosław Jan Gajos, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa

3.

Elżbieta Danuta Krawczyk-Jarzyńska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa

4.

Daniel Paweł Musiał, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Częstochowa

5.

Piotr Andrzej Skuza, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ LESZKA SAMBORSKIEGO, zam. Częstochowa

6.

Magdalena Barbara Turek-Buczkowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WOJCIECHA PODJACKIEGO, zam. Częstochowa



Załącznik nr 262

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 124, Szkoła Podstawowa nr 13, ul. Wręczycka 111/115, 42-200 Częstochowa:


1.

Ewa Dróżdż, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ LESZKA SAMBORSKIEGO, zam. Częstochowa

2.

Paulina Kinga Grajcar, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa

3.

Beata Kaczmarek, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Częstochowa

4.

Kamila Maria Michałowska-Bryła, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Częstochowa

5.

Weronika Gabriela Soja, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa

6.

Wiktoria Katarzyna Wrona, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA (uzupełnienie składu), zam. Częstochowa



Załącznik nr 263

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 125, Szkoła Podstawowa nr 29, ul. Św. Rocha 221, 42-200 Częstochowa:


1.

Izabela Elżbieta Cybulska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROMUALDA STAROSIELCA, zam. Częstochowa

2.

Beata Dorota Marciniak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ LESZKA SAMBORSKIEGO, zam. Częstochowa

3.

Agnieszka Ilona Markowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Częstochowa

4.

Joanna Maria Musiał, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Częstochowa

5.

Gabryjela Elżbieta Obierzyńska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa

6.

Katarzyna Anna Pura, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MARKA JAKUBIAKA, zam. Częstochowa



Załącznik nr 264

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 126, Szkoła Podstawowa nr 29, ul. Św. Rocha 221, 42-200 Częstochowa:


1.

Klaudia Maria Dziubek, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Częstochowa

2.

Patrycja Marta Hantz, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Częstochowa

3.

Łukasz Marian Majba, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Częstochowa

4.

January Popiołek, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Antoniów

5.

Szymon Grzegorz Stanior, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY (uzupełnienie składu), zam. Częstochowa



Załącznik nr 265

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 127, Miejski Szpital Zespolony, ul. Mickiewicza 12, 42-200 Częstochowa:


1.

Barbara Małgorzata Bas, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Blachownia

2.

Aleksandra Teresa Cięciwa, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ LESZKA SAMBORSKIEGO (uzupełnienie składu), zam. Częstochowa

3.

Wioleta Małgorzata Kluska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Częstochowa

4.

Agnieszka Wioletta Kutynia, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Częstochowa

5.

Paweł Jan Ruksza, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa



Załącznik nr 266

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 128, Miejski Szpital Zespolony, ul. Bony Sforzy 1/3, 42-200 Częstochowa:


1.

Anna Maria Dziewior, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA (uzupełnienie składu), zam. Wola Hankowska

2.

Krzysztof Kołodziej, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY (uzupełnienie składu), zam. Częstochowa

3.

Paweł Mirosław Lechowski, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Częstochowa

4.

Jolanta Maria Świeboda, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Częstochowa

5.

Maksymilian Ujma, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ LESZKA SAMBORSKIEGO (uzupełnienie składu), zam. Łobodno



Załącznik nr 267

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 129, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża 7, 42-200 Częstochowa:


1.

Andrzej Marek Bachniak, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa

2.

Magdalena Anna Chęcińska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa

3.

Jakub Tomasz Pasieka, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Częstochowa

4.

Wiesław Siedlecki, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROMUALDA STAROSIELCA, zam. Nierada

5.

Zuzanna Sobiś, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY (uzupełnienie składu), zam. Kłobuck



Załącznik nr 268

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 130, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny, ul. Bialska 104/118, 42-200 Częstochowa:


1.

Franciszek Boski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA (uzupełnienie składu), zam. Częstochowa

2.

Izabella Aleksandra Kijak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ LESZKA SAMBORSKIEGO (uzupełnienie składu), zam. Częstochowa

3.

Agnieszka Maria Kościołek, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa

4.

Karol Józef Nicpoń, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY (uzupełnienie składu), zam. Częstochowa

5.

Dorota Władysława Wypchlak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY (uzupełnienie składu), zam. Częstochowa



Załącznik nr 269

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 131, Dom Pomocy Społecznej pw. Św. Antoniego Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia, ul. Wieluńska 1, 42-200 Częstochowa:


1.

Kacper Łukasz Borowik, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Olbrachcice

2.

Teresa Maria Boska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA (uzupełnienie składu), zam. Częstochowa

3.

Beata Dorota Kocik, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY (uzupełnienie składu), zam. Częstochowa

4.

Artur Rafał Kozak, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ LESZKA SAMBORSKIEGO, zam. Dąbrowa

5.

Artur Jakub Sierpiński, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY (uzupełnienie składu), zam. Częstochowa


Załącznik nr 270

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 132, Miejski Szpital Zespolony, ul. Mirowska 15, 42-200 Częstochowa:


1.

Patrycja Olga Ciechanowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ LESZKA SAMBORSKIEGO (uzupełnienie składu), zam. Mykanów

2.

Krystyna Jolanta Detko, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY (uzupełnienie składu), zam. Częstochowa

3.

Michał Andrzej Nowak, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROMUALDA STAROSIELCA, zam. Rudniki

4.

Patrycja Ewa Pijet, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ LESZKA SAMBORSKIEGO, zam. Częstochowa

5.

Jerzy Eugeniusz Polak, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY (uzupełnienie składu), zam. Mokrzesz


Załącznik nr 271

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 133, Areszt Śledczy w Częstochowie, ul. Mirowska 22, 42-200 Częstochowa:


1.

Damian Jan Anzorge, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Rędziny

2.

Krzysztof Józef Janus, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY (uzupełnienie składu), zam. Częstochowa

3.

Kamila Karczyńska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MARKA JAKUBIAKA, zam. Częstochowa

4.

Łukasz Zbigniew Śmigielski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa

5.

Agata Monika Wicherek, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ LESZKA SAMBORSKIEGO, zam. Częstochowa


Załącznik nr 272

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 134, Dom Pomocy Społecznej, ul. Kontkiewicza 2, 42-226 Częstochowa:


1.

Michał Przemysław Chęciński, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Częstochowa

2.

Hanna Wiktoria Gabryś, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY (uzupełnienie składu), zam. Częstochowa

3.

Norbert Szymon Giżyński, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY (uzupełnienie składu), zam. Częstochowa

4.

Joanna Barbara Jabłońska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ LESZKA SAMBORSKIEGO, zam. Częstochowa

5.

Szymon Marek Kupczyk, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MARKA JAKUBIAKA, zam. Częstochowa


Załącznik nr 273

m. Częstochowa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 135, Dom Seniora "Nad Srumykiem", ul. Wałowa 3, 42-200 Częstochowa:


1.

Łukasz Piotr Ciechanowski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ LESZKA SAMBORSKIEGO, zam. Konopiska

2.

Filip Karoń, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Przymiłowice

3.

Rafał Jacek Magdziarz, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY (uzupełnienie składu), zam. Częstochowa

4.

Mariusz Grzegorz Rataj, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Zdrowa

5.

Renata Barbara Śliwińska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROMUALDA STAROSIELCA, zam. Jaskrów


Powiadom znajomego

Powiadom znajomego

* Pole wymagane