Urząd Miasta Częstochowy

ul. Śląska 11/13
42-217 Częstochowa

tel. 34 370 71 00
fax 34 370 71 70


e-mail: info@czestochowa.um.gov.pl
http://www.czestochowa.pl
adres skrytki ePUAP: /97j3t1ixjk/SkrytkaESP
Elektroniczna skrzynka podawcza ePUAP


NIP Gminy Miasta Częstochowa:
5732745883
REGON Gminy Częstochowa:
151399002
Identyfikator gminy TERYT: 2464011

Komisje Rady Miasta VII Kadencji (2014-2018)

XML A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Treść

Składy osobowe Komisji Rady Miasta VII Kadencji:


1. Komisja Edukacji


Przewodnicząca komisji:   Ewelina Balt
Wiceprzewodniczący komisji:   Piotr Wrona
    Dariusz Kapinos
    Łukasz Kot
   Marcin Maranda
   Zbigniew Mizgalski
   Zbigniew Niesmaczny
   Monika Pohorecka
   Krzysztof Świerczyński
   Tomasz Tyl
   Jolanta Urbańska
   Łukasz Wabnic
   Przemysław Wrona

2. Komisja Infrastruktury i Ochrony Środowiska


Przewodniczący komisji:   Jacek Krawczyk
Wiceprzewodniczący komisji:   Zbigniew Mizgalski
    Artur Gawroński
    Dariusz Kapinos
    Justyna Kielesińska
   Łukasz Kot
    Andrzej Sowa
   Krystyna Stefańska
   Tomasz Tyl

3. Komisja Sportu i Turystyki


Przewodniczący komisji:  Łukasz Wabnic
  Wiceprzewodnicząca komisji:  Krystyna Stefańska
    Łukasz Kot
    Albert Kula
   Jerzy Nowakowski
    Ryszard Szczuka
    Przemysław Wrona

4. Komisja Praworządności i Samorządu


Przewodniczący komisji:  Krzysztof Świerczyński
Wiceprzewodniczący komisji    Albert Kula
    Jacek Krawczyk
    Tomasz Tyl
   

5. Komisja Rozwoju Regionalnego i Gospodarki


Przewodniczący komisji:   Jerzy Nowakowski
Wiceprzewodniczący komisji    Łukasz Kot
   Małgorzata Iżyńska
   Jerzy Łodziński
   Andrzej Sowa
    Krystyna Stefańska
    Piotr Strach
   Piotr Wrona

6. Komisja Skarbu


Przewodniczący komisji:   Zbigniew Niesmaczny
Wiceprzewodniczący komisji:   Piotr Strach
    Ewelina Balt
    Artur Gawroński
    Barbara Gieroń
   Jerzy Łodziński
    Krystyna Stefańska
    Przemysław Wrona
    Zdzisław Wolski

7. Komisja Zdrowia i Pomocy Społecznej


Przewodnicząca komisji:   Monika Pohorecka
Wiceprzewodniczący komisji:   Dariusz Kapinos
    Barbara Gieroń
   Justyna Kielesińska
    Albert Kula
    Anna Majer
   Zbigniew Mizgalski
    Tomasz Tyl

8. Komisja Kultury i Promocji


Przewodniczący komisji:   Barbara Gieroń
Wiceprzewodnicząca Komisji:  Małgorzata Iżyńska
   Łukasz Banaś
    Anna Majer
    Marcin Maranda
   Tomasz Tyl
    Jolanta Urbańska

9. Komisja Rewizyjna


Przewodniczący Komisji:   Łukasz Banaś
Wiceprzewodnicząca Komisji:  Jolanta Urbańska
   Ewelina Balt
    Barbara Gieroń
    Piotr Strach
   Ryszard Szczuka
   Piotr Wrona

Powiadom znajomego

Powiadom znajomego

* Pole wymagane

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij