Urząd Miasta Częstochowy

ul. Śląska 11/13
42-217 Częstochowa

tel. 34 370 71 00
fax 34 370 71 70


e-mail: info@czestochowa.um.gov.pl
http://www.czestochowa.pl
adres skrytki ePUAP: /97j3t1ixjk/SkrytkaESP
Elektroniczna skrzynka podawcza ePUAP


NIP Gminy Miasta Częstochowa:
5732745883
REGON Gminy Częstochowa:
151399002
Identyfikator gminy TERYT: 2464011

Komisje Rady Miasta Częstochowy VIII kadencji

XML A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Treść

Składy osobowe Komisji Rady Miasta VIII kadencji:

1. Komisja Edukacji

Przewodniczący komisji: Kapinos Dariusz
Wiceprzewodniczący komisji: Skrzypczyńska Emilia
  Balt Ewelina
  Jastrzębska Katarzyna
  Lewandowska Ewa
  Pohorecka Monika
  Trzeszkowski Sebastian
  Tyl Tomasz
  Urbańska Jolanta
  Wrona Piotr

2. Komisja Infrastruktury i Ochrony Środowiska

Przewodnicząca komisji: Stefańska Krystyna
Wiceprzewodnicząca komisji: Struzik Beata
  Kot Łukasz
  Krawczyk Jacek
  Lewandowska Ewa
  Skrzypczyńska Emilia
  Sowa Andrzej
  Trzeszkowski Sebastian

3. Komisja Kultury i Promocji

Przewodnicząca komisji: Gieroń Barbara
Wiceprzewodniczący komisji: Trzeszkowski Sebastian
  Gawroński Artur
  Iżyńska Małgorzata
  Jastrzębska Katarzyna
  Kaliszewski Piotr
  Majer Dorota
  Skrzypczyńska Emilia
  Stefańska Krystyna

4. Komisja Praworządności i Samorządu

Przewodniczący komisji: Szczuka Ryszard
Wiceprzewodnicząca komisji: Urbańska Jolanta
  Krawczyk Jacek
  Ruksza Paweł
  Skrzypczyńska Emilia

5. Komisja Rewizyjna

Przewodniczący komisji: Tyl Tomasz
Wiceprzewodniczący komisji: Jarzyński Konrad
  Blukacz Tomasz
  Gieroń Barbara
  Niesmaczny Zbigniew
  Stefańska Krystyna
  Trzeszkowski Sebastian

6. Komisja Rozwoju Regionalnego i Gospodarki

Przewodniczący komisji: Wrona Piotr
Wiceprzewodnicząca komisji: Iżyńska Małgorzata
  Banaś Łukasz
  Blukacz Tomasz
  Struzik Beata

7. Komisja Skarbu

Przewodniczący komisji: Niesmaczny Konrad
Wiceprzewodniczący komisji: Gawroński Artur
  Balt Ewelina
  Szczuka Ryszard
  Wolski Zdzisław
  Wrona Przemysław

8. Komisja Skarg, Wniosków i Petycji

Przewodniczący komisji: Kot Łukasz
Wiceprzewodniczący komisji: Sowa Andrzej
  Kapinos Dariusz
  Stefańska Krystyna
  Urbańska Jolanta

9. Komisja Sportu i Turystyki

Przewodniczący komisji: Banaś Łukasz
Wiceprzewodniczący komisji: Blukacz Tomasz
  Jarzyński Konrad
  Kaliszewski Piotr
  Kot Łukasz
  Sowa Andrzej
  Wrona Przemysław

10. Komisja Zdrowia i Pomocy Społecznej

Przewodnicząca komisji: Pohorecka Monika
Wiceprzewodnicząca komisji: Lewandowska Ewa
  Gieroń Barbara
  Kapinos Dariusz
  Majer Dorota
  Ruksza Paweł
  Tyl Tomasz

Powiadom znajomego

Powiadom znajomego

* Pole wymagane

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij