Urząd Miasta Częstochowy

ul. Śląska 11/13
42-217 Częstochowa

tel. 34 370 71 00
fax 34 370 71 70


e-mail: info@czestochowa.um.gov.pl
http://www.czestochowa.pl
adres skrytki ePUAP: /97j3t1ixjk/SkrytkaESP
Elektroniczna skrzynka podawcza ePUAP


NIP Gminy Miasta Częstochowa:
5732745883
REGON Gminy Częstochowa:
151399002
Identyfikator gminy TERYT: 2464011

Komisje Rady Miasta VI Kadencji

XML A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Treść

Komisja Edukacji


Przewodniczący(a) komisji   Kunicka Elżbieta
Wiceprzewodniczący(a) komisji   Kocik Beata
   Danek Janusz
   Maranda Marcin
   Świerczyński Krzysztof
   Wabnic Łukasz
   Wrona Przemysław

Komisja Infrastruktury i Ochrony Środowiska


Przewodniczący(a) komisji   Krawczyk Jacek
Wiceprzewodniczący(a) komisji   Gawroński Artur
   Głębocki Konrad
   Kapinos Dariusz
   Kot Łukasz
   Nowakowski Jerzy

Komisja Kultury, Sportu i Turystyki


Wiceprzewodniczący(a) komisji   Wrona Przemysław
   Blukacz Tomasz
   Danek Janusz
   Gawroński Artur
   Iżyńska Małgorzata
   Krawczyk Jacek
   Kunicka Elżbieta
   Małagowski Lech
   Maranda Marcin
   Sabat Bartłomiej
   Świerczyński Krzysztof
   Wabnic Łukasz
   Wawrzkiewicz Maciej

Komisja Praworządności i Samorządu


Przewodniczący(a) komisji   Zając Jerzy
Wiceprzewodniczący(a) komisji   Szczuka Ryszard
   Iżyńska Małgorzata
   Niesmaczny Zbigniew
   Świerczyński Krzysztof

Komisja Rewizyjna


Przewodniczący(a) komisji   Majer Ryszard
Wiceprzewodniczący(a) komisji   Salwierak Marta
   Biernat Marcin
   Blukacz Tomasz
   Niesmaczny Zbigniew
   Strzelczak Zbigniew
   Szczuka Ryszard

Komisja Rozwoju Regionalnego i Gospodarki


Przewodniczący(a) komisji   Biernat Marcin
Wiceprzewodniczący(a) komisji   Blukacz Tomasz
   Danek Janusz
   Gawroński Artur
   Głębocki Konrad
   Iżyńska Małgorzata
   Kapinos Dariusz
   Kot Łukasz
   Niesmaczny Zbigniew
   Zając Jerzy

Komisja Skarbu


Przewodniczący(a) komisji   Niesmaczny Zbigniew
Wiceprzewodniczący(a) komisji   Małagowski Lech
   Balt Ewelina
   Gieroń Barbara
   Nowakowski Jerzy
   Sabat Bartłomiej
   Salwierak Marta
   Wawrzkiewicz Maciej
   Wolski Zdzisław

Komisja Zdrowia i Pomocy Społecznej


Przewodniczący(a) komisji   Danek Janusz
Wiceprzewodniczący(a) komisji   Strzelczak Zbigniew
   Balt Ewelina
   Gieroń Barbara
   Kocik Beata
   Kunicka Elżbieta
   Majer Ryszard
   Małagowski Lech
   Sabat Bartłomiej

Powiadom znajomego

Powiadom znajomego

* Pole wymagane

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij