ul. Ściegiennego 4 - Wewnętrzna instalacja gazu do budynku jednorodzinnego dwulokalowego użytkowanego
Sygnatura: AAB.6740.17.113.2026
Urząd Miasta Częstochowy
ul. Śląska 11/13
42-217 Częstochowa
tel. 34 370 71 00
fax 34 370 71 70
e-mail: info@czestochowa.um.gov.pl
http://www.czestochowa.pl
adres skrytki ePUAP: /97j3t1ixjk/SkrytkaESP
Elektroniczna skrzynka podawcza ePUAP
adres do e-Doręczeń: AE:PL-83220-59430-SSBHG-21
skrzynka do e-Doręczeń
NIP Gminy Miasta Częstochowa: 5732745883
REGON Gminy Częstochowa: 151399002
Identyfikator gminy TERYT: 2464011
Wyświetlono artykuł "Instalacje gazowe".
Sygnatura: AAB.6740.17.113.2026
Sygnatura: AAB.6740.17.112.2026
Sygnatura: AAB.6740.17.111.2026
Sygnatura: AAB.6740.17.110.2026
Sygnatura: AAB.6740.17.109.2026
Sygnatura: AAB.6740.17.108.2026
Sygnatura: AAB.6740.17.107.2026
Sygnatura: AAB.6740.17.106.2026
Sygnatura: AAB.6740.17.105.2026
Sygnatura: AAB.6740.17.104.2026
Sygnatura: AAB.6740.17.103.2026
Sygnatura: AAB.6740.17.102.2026
Sygnatura: AAB.6740.17.101.2026
Sygnatura: AAB.6740.17.100.2026
Sygnatura: AAB.6740.17.99.2026
Sygnatura: AAB.6740.17.98.2026
Sygnatura: AAB.6740.17.97.2026
Sygnatura: AAB.6740.17.96.2026
Sygnatura: AAB.6740.17.95.2026
Sygnatura: AAB.6740.17.94.2026